Olet oikeassa, täällä pitää menestyä vain keihäänheittäjät ja 50 km hiihtäjät,
Muistan kun vuoden urheilijan valinta piti järjestää jo lokakuussa, koska RAC- ralli oli tämän tilaisuuden jälkeen. Joku Kankkunen voitti silloin maailmanmestaruuden!!
Häkkinen onnistui vasta toisella F1 MM tittelillä.
Isä Kinnunen sanoi että Häkkisen autoa saa ajaa vain Häkkinen, mutta meidän pojan keihästä saa heittää kuka tahansa!!
NUIJA
Älä Minna pyytele anteeksi
JUKOLAAN
1
521
Vastaukset
- Pikku haava vaan
Tossa surfaillessa tuli mukava kuvagalleria vastaan Minnasta. Huomaa hyvin muutamasta kuvista miksi suunnistajat suosii pitkiä housuja .
http://runners.worldofo.com/minnakauppi.html
Itsellekin ilmestynyt haavoja ulkona touhutessa eikä edes huomannu mistä :)
Juhlinnasta sen verran että kannattaahan sitä juhlia, seuraavaa kertaa ei kenties edes tule. Voittajat muistetaan , häviäjistä ei mitään väliä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi735002Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1194721- 804203
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak1074179Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa33318Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1223124- 352838
- 282787
- 402773
- 372762