Taidan kuolla tähän paikkaan:( Mun ihastus ei oo ollu tavoistaan poiketen online moneen päivään:(( Tarkoittanee siis sitä että majailee jonkun uuden naisen luona.
Syytän itseäni, ja hitauttani.. Olin jo päättänyt alkaa lisäämään kierroksia saadakseni unelmien mieheni. Mutta ei, myöhästyin, enkä saanut sille enää tilaisuutta:(
Syytän itseäni, ja hitauttani.. Olin jo päättänyt alkaa lisäämään kierroksia saadakseni unelmien mieheni. Mutta ei, myöhästyin, enkä saanut sille enää tilaisuutta:(
Vastaukset 1
Vanhimmat
Älä kuole, ei siihen kuole, vaikka se sattuukin. Mun ihastuksella on myös muuta, niin ja minkäs teet. Ensin on jo jotain ilmassa, mutta ihminen saa valita, ei voi muuta, kun päästää irti, itkeä itkunsa ja surra surunsa ja mennä eteenpäin. Snif ja auts. Sattuu, ei voi mitään.
Mutta mä olen silti varma, että ei se hitaus ois haitannut, jos se ois oikeesti tarkotettu sule, se ois sitten itsekin lisännyt kierroksia sun suuntaan. Tai jos ei ois uskaltanut, niin ei se ois ainakaan heti toista ottanut. Tms. Eli se vaan ei ollut sitten se juttu, ei tarkoitettu niin.
Mua ärsyttää ihastumisessa yli kaiken just tää, että on niin varma, ja tykkää niin paljon ja silti... Ei voi mitään, se voi olla vaan yksipuolista. Kaikkea ei saa ja joskus ei lähellekään. Unelmatkin voi olla vaan harhaa ja haaveet jäädä haaveiksi.
Hanurista on se.