Sähkö

Miksi te Rovalaiset ootte niin huonoja vastaajia. Jos kysyy asiaa, niin teidän vastaus kuuluu kuukauden päästä. Eikö siellä vielä sähkö toimi kunnola.
3320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

toimii.Kesti 5 min että sait vastauksen, joten menes kuule muualle viisasteleen...

Äänestä

Kyllä minä ainakin eilen illalla vastailin vastalla saunassa aivan mainioisti. Joten silleen sinulle takaisin vastailusta!

Äänestä

Juu juu Kemijoki jauhaa sitä Helena Tiihosen vastustamaa saasteetonta sähköä ja sähköllä se minun saunankiuaskin toimii!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yyyyyyyyy kirjoitti:

Miksi te Rovalaiset ootte niin huonoja vastaajia. Jos kysyy asiaa, niin teidän vastaus kuuluu kuukauden päästä. Eikö siellä vielä sähkö toimi kunnola.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu