Näin säilytät mieskuntosi ilman Viagraa.

"Liikunta tekee mieskunnolle hyvää. Etsi laji, josta nautit. Pidä huolta myös mielialastasi. Osta vaatteita, joissa viihdyt. Nauti ruokaa, josta sinulle tulee hyvä olo. Tapaa ihmisiä, joita arvostat. Tee asioita, joista tulet onnelliseksi. Itsesääliin vaipuminen ja kohtaloonsa alistuminen ovat myrkkyä seksuaalisen hyvinvoinnin kannalta."

http://www.studio55.fi/hyvaolo/artikkeli.shtml/1162036

Täsmääkö elämääsi? Mulla melko hyvin täsmää. Vois kyllä enemmän tavata ihmisiä joita arvostaa ja vähemmän niitä joita ei arvosta.

5

272

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ylläpitää???
      erektio on paha ja ruma syntinen
      pippeli on kusemista varten eikä siinä jäykkyyttä tarvita,jos kaluu kussa kulman taakse huomaamattomasti löysä penis on mitä mainioin salakusuvehje.
      vaadin että meille lähes synnittömille kerrotaan kuinka erektiosta siitä häpeän jäykkyydestä pääsee eroon.
      maailma on jo jäykkyyttä täynnä oksat jököttää lipputankojen kanssa kilpaa tartteeko paisuvaiskudostenkin pullistella kilpaa priapusten kanssa?
      HERRA RAKASTAA RENTOO JA LETKEÄÄ

      • ...mä sanoisin, että kun mieskunto on kohdillaan, niin miehen mieli on rento ja letkeä ja sitä kaikki rakastaa.

        Ja mun mielestä mieskunto on paljon laajempi käsite kuin pelkkä erektio.


    • hehe.

      Menikö orgasmitakuu umpeen? Kai sulla oli kaikenkattava vakuutus...

      • en oo vuosiin pannu ku yhtä akkaa. Enkä meinaa enää muita pannakaan.


    • Muuten täsmää, mutta ruuan nauttiminen on vähän kaksipiippuinen asia. Viikonloppuna annan hedonismille vallan. Se tekee hyvää pääkopalle, mutta kropalle tulee parempi olo viikolla kohtuudella harjoitetusta asketismista.

      Itsesäälikin kohtuudella nautittuna on joskus paikallaan, kunhan ei alistu kohtaloonsa. Ainakaan liian pitkäksi aikaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      394
      1753
    2. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      114
      1266
    3. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      133
      1265
    4. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      157
      1217
    5. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      26
      1011
    6. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      111
      872
    7. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      182
      685
    8. Otan vielä sut

      Niin on tähtiin kirjoitettu. Nainen, turha on kohtaloa juosta pakoon.
      Ikävä
      59
      661
    9. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      120
      579
    10. Mulla on ikävä sua!

      Enemmän kuin ikävä... sun kanssa oli niin helppo olla ja jutella!
      Ikävä
      21
      573
    Aihe