Älkää tehkö tätä!

On täysin varmaa ettei videolla esiintyvä lapsi ole aito vaan nukke. Mitä tällä sitten ajetaan takaa, sekopäinen video!

http://www.iltasanomat.fi/viihde/Älä kokeile tätä kotona Retuutetaanko tässä 2-viikkoista vauvajoogassa/art-1288363855210.html
7198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Naisen logiikka?

Äänestä
  • .

    Äänestä

joogaa
reiki
aleksandra
homeopatia
siunaaminen
astrologia
rukous

hmm Ota Hota pulveri ja Burana

Äänestä

Siitä se alkaa tasapainoaistin kehitys.....
Tulee mieleen yksi dokumentti Kiinalaisten lapsien "voimistelukerhosta".

Äänestä
  • Olla aika varmanäppinen nainen! voihan tuo onnistua ja ehkä sitä voi harjoitella nukella. Nukkehan tuolla naisella näytti olevan käsissään. Ei tuota jokaisen kannata lähteä kokeilemaan en ainankaan minä viitsisi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


marttiini1 kirjoitti:

On täysin varmaa ettei videolla esiintyvä lapsi ole aito vaan nukke. Mitä tällä sitten ajetaan takaa, sekopäinen video!

http://www.iltasanomat.fi/viihde/Älä kokeile tätä kotona Retuutetaanko tässä 2-viikkoista vauvajoogassa/art-1288363855210.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu