kiinnostuisi yli kolmekymppisestä rumasta "bluikkis" tyhmä trollitaukista?
Miksi kukaan mies
kuhkuhj
13373
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Miksi ei. Siis jos ei nyt ole mitään kyseisen ihmisen palstailua vastaan, niin en nyt heti keksi mitään.
taukilta saa hyvää ja helposti, niin se vie jo aika pitkälle.
Rakkaudesta, taukilla on lempeyttä
is in love :)
it, hippie. Jossain hörinässä tänään mä ehdin jo olemaan kuulemma xenan hoito, joten mikäs juttu tää nyt sitten on, kaverille kans vai täh? Xenan olen tavannutkin, BNS:ää en ainakaan vielä, joten snadisti jarrua nyt.
olit xenan hoito? laita linkki! Oliko se sun oma kirjoitus?
minä muista, joku jossain alotuksessa ihmetteli xenan siviilisäätytiedon muuttumista, mikä oli sitten kai galleriasta tarkistettu? En jaksa ettiä sitä, kuhan naperot tuuleen huutelivat.
että olette tavanneet. Olette keskenään sopineet näin valehtelevanne, mutta xena-183 on huonompi valehtelija.
no, eihän sillä ole mitään väliäkään uskooko joku vai ei. Riittää ihan mainiosti, että minä ja xena tiedämme miten asia on, eikä siinä asiassa ole uskolla edes mitään tekemistä, vain tiedolla on.
Mitä tohon ajatelmaasi xenan valehtelemisesta tulee, niin veikkaanpa että xena on palstan kummajaisten rehellisen pään kärjestä ja on sitä samaa myös irl. Sanoisin, että valehtelun osalta mielipiteesi sisältää asiavirheen, mutta toki mielipiteesi on yhtä hyvä kuin kenen tahansa muunkin.
huono valehtelemaan.
EEEEEEEEEEEEEE
mutta mikäli tällä ilkeämielisellä aloituksella tarkoitetaan Jazulia, niin ainakin siksi, että hän on iloinen, lapsenomainen, leikkisä ja hänellä on vitsikäs asenne muka_vakaviin asioihin. - Ja intohimoinen suhtautuminen tärkeisiin asioihin. - Jazuli on rempseä ja "hyvä jätkä", mutta kuitenkin ulkonäöltään naisellinen, hänellä on kauniit silmät ja viehättävä hymy. - Kuinkahan paljon syitä yksi mies tarvitsee, koska Jazuli ei tarvitse useampaa kuin sen yhden miehen ;) ?
oon miettinyt itekkin monasti..kun mä en ole mitenkään ihmeellinen olento :) Niin miten joku näkee mut kiinnostavana..no sillä on kait syynsä ja tunteensa joita mä en täysin voi koskaan käsittää :) Täytyy olla iloinen, että olen tehny johonki niin syvän vaikutuksen ja homma toimii vastavuoroisesti :)