Oon siis kusessa mun puolserkkuun joka on poika.. Se on vuoden vanhempi eli 15 ja iha HELVETIN hyvän näkönen!:D Oon tutustunu siihen joskus 4-luokalla. Me ei koskaan puhuta toisillemme mtn. Nähään tyyliin kerran kuukaudes. No mut oikeest oon korviani myöten kuses siihen! Aattelen aina mitä kaikkee voitais tehä yhes, mut ei meis tuu edes kavereita ku me ei ikinä puhuta!-.-!!! Se on aika ujo (luulisin). Ainaki sillon ku mä oon paikalla . Se on iha huippu futari ! Ja mä oon kaiken kukkuras hulluna fudikseen joten siin ois meille hyvä puheeen aihe =D Mua ollaan sanottu kauniiks mut ehkä sitä ei kiinnosta-.- ! EN MINÄ TIIÄ!! oikeest oon nii kuses ettei mtn rajaa!! Kunpa se olis muhun ! Ja kerra ku me istuttiin vierekkäi pöydässä ni ei ees katottu toisiimme! ( oon kai hirveen näköne ?) en mä ainakaa rupee tekee mitää alotet ..
Joten kysymys kuuluu : mitä mun pitäis tehä ?
Ps. Sori ei oo pilkkuja ku en osaa pilkkusääntöjä xD xD huono koulussa RY
Serkkupoika :D
8
2568
Vastaukset
- bsfbsb
Älkää ainakaan ikinä hankkiko jälkikasvua. Lapsistanne voi tulla kehitysvammaisia ja pahimmassa tapauksessa yhtä huonoja trollaajia kuin sinusta.
- miuriaania
Serkukset voivat Suomen lain mukaan mennä naimisiinkin, vaikka totta on, että lähisukulaisten välisissä liitoissa perinnöllisten sairauksien ilmeneminen lapsilla on todennäköisempää. Me kaikki kannamme useita kymmeniä sairausgeenejä - ne ovat kaikilla hieman eri sairauksien geenejä. Sairaus puhkeaa usein vasta, kun lapsi saa sekä isältä että äidiltä saman sairauden geenin. Lähisukulaisella on todennäköisemmin samoja sairausgeenejä kuin itsellä.
On ihan normaalia ihastua serkkuun vaikka hänen kanssaan lisääntyminen ei ehkä järkevää olekaan. Erityisesti, jos et ole lapsena paljon viettänyt hänen kanssaan aikaa, ei häntä koe lähisukulaiseksi.
Hän voi tuntea ihan samoin. Sitä et saa selville kuin koettamalla. Voisit vaikka alkaa juttelemaan jalkapallosta tai pyytää häntä katsomaan jonkin matsin kanssasi. Muista kuitenkin, että vaikka sinua sukulaisuutenne ei haittaa, häntä se voi haitata ja voit ajautua varsin noloon tilanteeseen, jos lähentelet häntä. Hänestä ajatus voi olla jopa inhottava.- emppa.!.
heipsan. Voisit alkaa juttelee serkullesi, ja hän on sukua sulle niin eipä tuossa mitää pelottavaa pitäsi olla. Tota just toi futis vois olla hyvä puheenaihe (: eikä mikään selvii kysymättä. Tsemppiä! :)
on pakko sanoa tähän loppuun, et oot oikeesti tosi onnekas kun näät sun serkkuasi joka kuukausi. Omat serkkuni asuu reilun 800km pääs, joten ei nähä tosiaankaan usein. 0llaan kuitenki tosi läheisiä sen kans, olis vaan kivampi nähäuseammin sitä:) ei! Nyt meni oman jutun höpöttämiseksi (;
- 15+19
hehheh, aika oksettavaa.
Ja huono trolli, Hannes. - Ei nukuta
http://www.youtube.com/watch?v=fZMMz5uJKkQ&feature=related
Mulla kyllä alkoi huojahtelemaan. Olen itse parisuhteissa naista pannessa ajatellut sukulaisnaista. Harvemmin itse pantavaa. Sinkkuna ollessani olen ajatellut sukulaisnaista kun olen tyydyttänyt itseäni.
Ujostelevuus kertoo halukkuudesta. Juota se humalaan ja esitä sille alushoususi, joista näkyy karvoitus läpi.
Ei runkkaamaton unta saa vaan hän valvoo hiljaa vuoteellaan kunnes aamu jälleen silmiin sarastaa.
.http://www.youtube.com/watch?v=VZXwo6aar_g - J K
VAN NIN
- trol lol lol
"en mä ainakaa rupee tekee mitää alotet ..
Joten kysymys kuuluu : mitä mun pitäis tehä ? "
Etpä taida paljoa olla sit tekemässä, joten älä tee yhtään mitään, älä edes toista tällaista trollia. - kasva aikuiseksi
vaihda pöksyt jo kun olet ihan kusessa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan1473252- 2232995
En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.791966Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va781592Exän käytös hämmentää (taas)
Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k2391437- 481148
- 991041
- 1191014
- 58978
- 12913