renkaista

Kysymys :a) Saako sisärenkailla ajaa ulkona?

b)Saako sisärenkaaseen pumpata ulkoilmaa?
5234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

molemmat käy !

Äänestä

a) Sisäkumi/-rengas? Mikä se on?

b) Niin mikä se sisäkumi/-rengas oikein on?


z) ajan litkuilla..

Äänestä
  • A) Ei. Sisärenkailla ei saa ajaa ulkona. Ulkona saa ajaa vain ulkorenkailla.
    B) Ei. Ulkoilmaa ei saa pumpata sisärenkaaseen.Jos niin yleisesti tehtäisiin, loppusi ulkoilma. Sitäpaitsi, oletko koskaan nähnyt esim.kilpapyöräilijöiden pysähtyvän kesken kilpailun pumppaamaan renkaisiinsa ULKOilmaa?? Et ikinä.

    Äänestä

paljaalla vanteella sitä on sinukki polettu alulle ..

Äänestä

munalla saa ja perseellä maksaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tahwo kirjoitti:

Kysymys :a) Saako sisärenkailla ajaa ulkona?

b)Saako sisärenkaaseen pumpata ulkoilmaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu