Miten olette viimeksi

piristäneet
2246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Näitä vastaavia kyselyjä tulee jatkuvasti? Koittakaa käyttää sitä omaa päätänne ihan itse. Tähänkö tää uusavuttomuus johtaa? Pitäiskö perustaa yritys joka myy ajatuksia uusavuttomille nuorille. Mainos: Hanki ajatuksesi täältä! Nyt parisuhdevinkit puoleen hintaan! Kesälomatekemistä sinulle ja puolisollesi!

Äänestä
  • tsiigaa ny vähä mihin aikaan vuorokaudesta nää pellet lähettelee näitä alotuksiaan. nehän nukkuu yhä kun me muut ollaan jo duunissa, sit yöllä taas runosuoni pulppuu. vittuako niille tarvii edes vastata? hakekoot tasoistaan seuraa yöllä täältä netistä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


parisuhdettanne? kirjoitti:

piristäneet

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu