en kerro mikä minun osani on,että saisin neutraaleja vastauksia. Kun olen miehen kanssa tulee viestiä,soittoja minun puhelimeeni missä nainem, ykkönen tai kakkonen siis,selittää miten hän tekee parhaillaan miehen kanssa sitä ja sitä,kuvailee voittaneensa lopulta. Sitten kun kerron,sori vaan mies on minun seurassani,käskee molempien painua vittuun ja jättää hänet rauhaan. Epätoivoako???
naisen epätoivo
diiaana
6719
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Vaida numeroa, aseta esto niiden häiriköiden puhelinnumeroille tai äänitä seuraava puhelu ja tee siitä rikosilmoitus poliisille. Siihen loppui häiriösoitot.
Ei kaikkea tarvi vaan kiltisti vastaanottaa ja sietää, voi tehdä ihan omiakin päätöksiä ja suojella itseä toisten ilkeydeltä.
Tuolle soittelijalle on valehdeltu pahasti, ja hän on syvästi pettynyt. Kannattaako tuollasen miehen seurassa olla, joka pystyy aiheuttamaan toiselle noin pahan olon? Valehtelija, pettäjä ja jättäjä. Yök.
miettisin, oletko itse niin epätoivoinen, että roikut pettävässä miehessä. Oletko mieheltä kysynyt, mitä hän tälle soittelevalle ja tekstaavalle naiselle on luvannut? Minusta nautit tilanteesta, että pääset vetämään maton naisen jalkojen alta kerta toisensa jälkeen, kun kehut miehen olevan sinun seurassasi.
Kannattaako tuollaisesta miehestä oikeasti taistella?
samaa mieltä olen kanssasi, mies taitaa nauttia tilanteesta kun hänestä tapellaan. Luultavammin jos toinen teistä luovuttaa tämä kyseinen herra etsii uuden naisen siihen tappelemaan hänestä hiveleehän se itsetuntoa kun on haluttu.
ihan oikein kyseiselle soittelijalle,mitäs alkoi isottelemaan. Voi jättää myös soitot väliin vai mitä? Turpa pitää tukkia kunnolla joka kerta kun sitä kerjää!
eli hatullisen paskaa. Onnittelut jättipotista.