Tukholmaan kesäksi?

Hei!

Lähden kesäksi tukholman seudulle au- pairiksi! Olisi mukavaa tutustua toiseen au-pairiin sieltä suunnalta. Päivät tulevat pitkiksi ilman seuraa!
mailaile!
[email protected]
1246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Moi!

Itsekin haluaisin Tukholmaan Au Pairiksi =) mutta en tiedä mitä kautta sinne pääsisi, ilmoituksia olen kyllä nähnyt mutta aika olisi vähintään 6 kk..Olen ajatellut max 2kk.
Mitä kautta itse pääsit ? Kiitos jo etukäteen mahd vinkeistä =).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-A- kirjoitti:

Hei!

Lähden kesäksi tukholman seudulle au- pairiksi! Olisi mukavaa tutustua toiseen au-pairiin sieltä suunnalta. Päivät tulevat pitkiksi ilman seuraa!
mailaile!
[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu