Olen käynyt hänen kanssaan treffeillä ja niinkin että minun isäni on mukana. Pojalla, joka on aikuinen ihminen, ei ole koskaan lompakkoa mukana vaan jättää sen meille. Hän ei ole koskaan edes tarjoutunut maksamaan omaa osuuttaan ruoasta (emme syö halvassa räkälässä) tai lipuista tapahtumiin.
Miten vihjata, että minua v*****aa hänen käytöksensä. Pitäisikö heivata tuollainen luuseri kun ei koskaan maksa MITÄÄN. En haluaisi aina tarjota, ja on vielä nolompaa kun perheenjäseneni joutuvat tarjoamaan. Minusta tuntuu että hän vain käyttää hyväksi vieraanvaraisuutta.
Pummi?
Pummi mies
9
2149
Vastaukset
- oma valintasi
Kyllä asialle tarvitsisi tehdä jotain ja heti, jollet sitten halua jatkossakin olla hyväksikäytetty.
- Klöä
Ei muuta kun päästät takaisin luontoon...
- Voi Jeesus...
Päätit sitten oikein kirjoittaa palstalle, kun et itse mukamas tajua, mitä pitää tehdä. Onpa tosi vaikea päätös. Mistähän vielä voisit kysyä neuvoa?
- meni vähän ohi
Isä mukana treffeillä? minkäikäisiä olette?
- Anonyymi
Seurustelin pummin kanssa. Milloin tupakasta ja milloin ruuasta pulaa hänellä. Oli pakko pistää välit poikki.
- Anonyymi
Minä huomasin yhdestä miehestä parilla tapaamisella että on pummi. Valitti tupakantuskaa. Vihjaili,että ei oo rahaa. Lopetin tapailut alkuunsa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minä huomasin yhdestä miehestä parilla tapaamisella että on pummi. Valitti tupakantuskaa. Vihjaili,että ei oo rahaa. Lopetin tapailut alkuunsa.
Ja yks pyyteli bensarahaa,itse ehotti,että mennää hänen luo 50km päähän🤣🤣
- Anonyymi
Njaa, juokse!
Päätä pensaaseen vaan...🌳 - Anonyymi
Ei kannata tuommosten kans olla. Seksi ei oo sen arvoista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas puukotus yläristillä!
Tänään taas puukotettu hengiltä ihminen Kuopiontien läheisyydessä yläristillä! Nyt näitä alkaa olla viikoittain!591728Olen päättänyt tappaa itseni tämän vuoden puolella
Minulla ei ole oikeastaan mitään hävittävää. Elämäni on surkeaa ja tunnen ihmisten tuijotukset ja supinat. Ne nauravat r1371419Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin
Kesä ja juhannus on grillailun kulta-aikaa. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin. Ka701241La Promesa sarjan ystäville iso pettymys - Yleltä lisäinfoa asiasta
La Promesa suosikkisarjan kohtalosta on tullut tietoa. Tämä ei kyllä välttämättä ilahduta sarjan faneja. Lue lisää: htt10846- 64811
- 69701
Nyt kun olen vähän huppelissa niin uskallan sanoa
Mikä minua oikein närästää... Tiedän että meillä on ollut vaikeaa mutta miten kauan sulla on ollut toinen mies vai oliko39541- 38494
- 45476
- 52455