Nainen naiselle vain ystäväksi

Olen nainen 53v. Avioliitossa ja kaksi aikuista lasta. Haluaisin keskustelukumppaniksi ja seuraksi ulkoiluun, mökkeilyyn, matkailuun, shoppailuun jne.suunnilleen samanikäisen naisen. Mielellään Leppävaaran alueelta, mutta pääkaupunkiseutu käy.
1277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ihmisiin tutustuu parhaiten, kun menee harrastamaan jotain, joka itseä kiinnostaa. Sellaisesta löytää samanhenkisiä ihmisiä, joiden kanssa synkkaa muutenkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nainen kirjoitti:

Olen nainen 53v. Avioliitossa ja kaksi aikuista lasta. Haluaisin keskustelukumppaniksi ja seuraksi ulkoiluun, mökkeilyyn, matkailuun, shoppailuun jne.suunnilleen samanikäisen naisen. Mielellään Leppävaaran alueelta, mutta pääkaupunkiseutu käy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu