Thaikkulan reissaajille

Tässä hyvä vinkki matkabudjetin tekemiseen

http://keskustelu.suomi24.fi/node/9620065#comment-47871484
1117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vaatteista voi hyvin tinkiä eikä juomiseen mene todellakaan noin paljoa. Kyllä Pattiksella selviää 50 eurolla päivä ihan helposti. Tosin tyttöihin voisi laittaa enemmänkin. Olen saanut 2 viikon reissun koknaisbudjetin 1500 euroon ja reissu oli ihan huolellisen irstas =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pänniikö pakkanen.. kirjoitti:

Tässä hyvä vinkki matkabudjetin tekemiseen

http://keskustelu.suomi24.fi/node/9620065#comment-47871484

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu