Kokemusta BlitzBlank Karvastopparista?

Suositteleeko kukaan?
2484
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo kokemusta on ja voin sanoa että jos haluaa karvan kasvun lisääntyvän niin osta ihmeessä.Mut mikä onkaan parempi tapa myydä sit saman merkkistä karvanpoistoainetta kun ensin saadaan myydyksi tämä "ihmevoide" niin että karvojen kasvu vain lisääntyy ja sit tietenkin halutaan eroonkin niistä karvanpoistovahalla.

Äänestä

ei tehoa mutta eipä se mulle oo sen kummemmin kyl lisännykkää karrvankasvua

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jopa kokonaan pois kirjoitti:

Suositteleeko kukaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu