Tässä nainen ATM:lle

Palstan ATM:t huomio. Nyt teillä on lopultakin mahdollisuus. Työtön velkaantunut yh-äiti koirineen etsii teitä. Rahaa pitäisi ilmeisesti kuitenkin olla, eikä muutenkaan saa olla luuseri tai ongelmainen.

http://keskustelu.suomi24.fi/node/9701737
3102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

YH-ämmät helvettiin!

Äänestä

Vittu, minä en huoli yhtäkään yh:ta tai muuten vaan "horoillutta" ämmää!

Työttömyys ja velat eivät haittaa, mutta lapset ja horoilu, ei kiitos!

Äänestä

miten niin horoilu? :) kerro toki, you never-had-pussy guy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja voittaja on... kirjoitti:

Palstan ATM:t huomio. Nyt teillä on lopultakin mahdollisuus. Työtön velkaantunut yh-äiti koirineen etsii teitä. Rahaa pitäisi ilmeisesti kuitenkin olla, eikä muutenkaan saa olla luuseri tai ongelmainen.

http://keskustelu.suomi24.fi/node/9701737

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu