Erosin tyttöystävästäni ja sen jälkeen tyttöystävän äiti on ollut monta kertaa yhteydessä minuun ja pyytänyt kylään. Menin kylään ja hän sanoi, että kun ei tytär ymmärtänyt niin hän kyllä ymmärtää ja haluaa seurustella minun kanssani.
No se meni rakasteluksi ja nyt pelkään, että hän kertoo tyttärelleen.
Mitä voisin tehdä?
No se meni rakasteluksi ja nyt pelkään, että hän kertoo tyttärelleen.
Mitä voisin tehdä?
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ei muuta kun annat vanhemmalle naiselle kunnon seksiä aokansa ja on aina varma panopaikka ja kun löytyy uusi tytöystävä niin lopetat suhteen. Kun olet eronnut tyttöystävästäsi niin on ihan sama ketä panet.
jos exä kommentoi asiaa, niin sanot vaan että äitees on aika äänekäs sängyssä.. voit sen jälkeen virnistää ja tehdä muutaman työntöliikkeen lantiollassi..
Muista käyttää kondomia!
Ettei tule yllätyslahjana "iltatähteä" ;D
Mistä ihmeestä näitä hormoniteinejä löytyy jatkuvasti? Aika perverssiltä vaikuttaa jos jo nuorena unelmoi seksistä anopin ("anopin") kanssa.
Vai onko tää taas joku nyhverö, joka ei kykene saamaan itselleen naista omasta ikäluokasta?
Mulla lähes samanlainen kuvio, hyvät kyydit olen minäkin saanut anopilta. Seksikäs 43-v puuma. Antaa anusta, saa nyrkkinaida eli fistata ja nielee kaiken kun laukean suuhun. Panon jälkeen kokkaa mahtavat ruuat!
Ei voi valittaa... :)
Kaikkensa on.. on on..