..että mikä teitä vaivaa?? Onko se todellakin mahdottomuus olla uskollisia? Tai sitten edes rehellisesti katkaisisi suhteen ennen kuin alkaa vonkaa uutta??
Kylläpäs taas oli silmät avaava kokemus miehen kanssa...HUOH!!!
Miehet...
3
204
Vastaukset
- reijo-71
on niitä uskollisia miehiä olemassa,et ole vain kohdannut niitä.
- Ja kääntäen
miksi teidän naisten henkinen kantti ei kestä sanoa asioiden olevan suhteessa huonosti, vaan kerrotte sen vieraan sylissä ja koette elävänne sen voimalla? Vai onko kohdallanne kyse siitä että huomaatte 35-vuotiaina elon valuneen "hukille" kun olette kodin ja lasten eteen töitä tehneet ja luulette että se ikä alkaa kohta karsimaan mahdollisuuksia. Tulee ryppyä naamaan ja läskiä laitaan, senkö takia on heittäydyttävä vieraan syliin, vielä kun on kilpailukunnossa? Testattava viehätysvoimaa? Ei kannattaisi olla huolissaan, keppejä naitavaksi kyllä riittää.
Musta aikuinen naine on kypsä ja kaunis vanhempanakin, ryppyineenkin. Kyllä mulla kantti kestää sanoa ja jopa ihan naamatusten! Ja niin teinkin..hyvä että tässä vaiheessa selvisi, ettei yhtään pidemmälle keritty. Mä kyllä haluan elämältä muutakin kuin "keppejä naitavaksi"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html384175Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?
Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o2424002Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän
elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi1353128Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?
Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis652994Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?
Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat162991Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin
Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos732696Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien982443Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana1202075- 451965
- 241770
