sanottin, että jos naapurilla on ruma vaimo niin se on huono asia, koska se saattaa säikyttää mahdolliset talosi ostajat kun näkevä sen. Toisaalta, jos naapurilla on kaunis vaimo niin se herättää kateutta.
Miehen ulkonäöllä ei sen sijaan ole mitää väliä, mikä onkin luonnollista.
Miehen ulkonäöllä ei sen sijaan ole mitää väliä, mikä onkin luonnollista.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kertauksen vuoksi: Rumalla miehellä ei tee mitään.
Eikä kokemattomalla miehellä.
ulkonäöllä olisi väliä, niin siitä olisi mainittu varmasti radiossa.
Jep.
Asumiseen ja taloyhtiöön tulisi lisäarvoa, jos taloon muuttaisi komea mies. Mikäli naapurin isäntä olisi huikaiseva, kyttäisin varmasti verhojen raosta ja ovisilmästä, kirjoittaisin hänen aktiviteettinsa sinikantiseen vihkoon. Jos olisi omakoti- tai rivitalo, puutarhanhoitokin kiinnostaisi, mikäli aidan takana puuhailisi georgeclooney.
vain kaunis nainen tuo lisäarvoa ja ruma nainen laskee koko naapuruston arvoa. Kuuntelisit radiota niin tietäisit, ettei tarvitsisi täällä houria ihan järjettömiä.
oikeassa, että naiset ottaisivat mielummin lähes 50 vuotiaan Clooneyn kuin 30 vuotiaan miehen, koska mies komistuu vanhetessaan.
kuulkaapas nyt, vaikka kuinka komia, niin luonne ratkaisee. Itse ihastuin ulkonäköön ja kun opin tuntemaan paremmin, juoksin karkuun.
Ihan hirveä luonne, aina peilaamassa itseään ja arvostelemassa minun ulkonäkönäin.
jouduin kilpailemaan miehen kanssa, kumpi meistä on kauniimpi.