shoppaileen

kiitos etukäteen

ollaan tulossa naisporukalla viikonloppuna ikeaan.oisko vinkkejä muista kaupoista,joissa kannattais käydä?sisustus,vaatteet ja kengät tietenkin kiinnostaa eniten..

8

492

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • onnellinen asiakas
    • oevjoömqa

      Ikanohan se on siinä Ikean takana :) ja kauppakeskuksessa sitte kaikki vaatekaupat..

    • pohjoisen akka

      Sisustusjutuissa kannattee käydä Marin putiikissa ja Sisusta sydämellä, näissä liikkeissä on upeita juttuja. Sitte Asukeidas- siinä on kivoja vaatteita. Nuo ovat kauppoja joissa itse käyn, kun haluan erilaista ja laatua.
      Mitä Ikean huonekaluihin tulee, niin minun 17-vuotias tyttö kokosi kaikki huonekalut itse eikä probleemaa ollut. Joten kokoamista ei kannatte murehtia.

    • huippupaikka

      Virvatuli is best !!! kannattaa käydä samalla ostoksien yhteydessä saa positiivistä energiaa ja hyvän mielen.

    • tyytyväinen asiakas

      Systembolaget tai Alko

    • aeki A

      Ehtottomasti Tornion kauppakeskus.Sieltä löytyy monenlaista kauppaa naisporukalle. Toivottavasti aika ei lopu kesken.

      • enniriina

        näränperällä Gräns Bodenissa on tosi kivoja sisustusjuttuja,haaparannan keskustassa n. 200 m ikeasta on vaatekauppa Crown,ihania tanskalaisia vaatteita.torniossa Sauvon Kenkä,sieltä löytää hyviä ja laadukkaita kenkiä.
        näissä kaupoissa käyn itse usein ja aina melkein jotain löytyy kotiin vietäväksi.


    • anni asiakas

      jos haluaa erilaista, laadukasta ja muodikasta vaatetta niin käyppäs katsomassa mitä Länsirannalla olevassa Asukeidas- liikkeessä on. olen löytänyt sieltä parhaimmat housuni ja siellä on paljon valikoimaa . Ihanat naiselliset alusvaatteet olen löytänyt Chic.stä, kävelykadulta.

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä elukkaa kaivattusi

      muistuttaa? Vastaan ite myöhemmin. Miehelt.
      Ikävä
      65
      4180
    2. Haleja ja pusuja

      Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺
      Ikävä
      46
      3969
    3. Onko mukava nähdä minua töissä?

      Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭
      Työpaikkaromanssit
      36
      3462
    4. Oi mun haniseni

      Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli
      Ikävä
      16
      2873
    5. Hei rakas sinä

      Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle
      Tunteet
      34
      2719
    6. En kirjoita sulle tänne

      Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä
      Ikävä
      14
      2522
    7. Kyllä mulla on sua ikävä

      Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm
      Ikävä
      10
      2124
    8. IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.

      IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm
      Maailman menoa
      12
      1206
    9. Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi

      Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta
      Ikävä
      145
      1157
    10. Mitä ajattelet

      Mies minusta tänään?
      Ikävä
      80
      1006
    Aihe