Homomies kysyy

Mikä naisessa on kaikkein vetoavinta?
758
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Herkkyys ja suoruus samassa paketissa. Untuvainen iho ja sensuellit huulet. Älykkyys ja hyväntahtoisuus. Oikeudenmukaisuus ja suvaitsevaisuus, kokeilunhalu. Ei helvettiäinen, lähen koisaan.

Äänestä
  • Eli noita ominaisuuksia naisessa ei ole?

    Äänestä

  • IsmoK kirjoitti:

    Eli noita ominaisuuksia naisessa ei ole?

    Kysyit mikä on vetoavinta ja minusta nuo. Olen tavannut yhen tuollasen. kuinka nii?

    Äänestä

  • ämmät rulettaa kirjoitti:

    Kysyit mikä on vetoavinta ja minusta nuo. Olen tavannut yhen tuollasen. kuinka nii?

    Luulin, että lausuntosi oli sarkasmia.

    Äänestä

Naisellisuus...

Ps. Huono heitto...

Äänestä

Tissit.

Suoraan kysymykseen suora vastaus.

Joskus itseäkkin ihmetyttää, mikä niissä rasvapallukoissa kiehtoo....ne on vaan kiihottavat.....
Oli pienet tai isot...aina yhtä kiehtovia.

Äänestä

Mieli. Ja tissit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


IsmoK kirjoitti:

Mikä naisessa on kaikkein vetoavinta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu