mikä neuvoksi, kun mies, lähemmäs kolmea kymmentä iältään ei suostu käyttämään muita housuja kuin mustia reisitaskuhousuja. Esim. farkut ovat kuulemma epämukavat ja reisitaskut ovat välttämättömät. Miehellä vielä reittäkin lötyy joten noi taskut korostaa kokoa...
Mies on siis isokokoinen.
Juhliin kyllä pukeutuu asianmukaisesti, mutta muuten aina lenkkarit tms ja ne reisitaskuhousut..........
rahasta ei ole kyse....
mies reisitaskuhousuissa
6
246
Vastaukset
- gdfgsdfgfdgdf
toiset vaan ei tykkää eikä voi pakottaa :)
- kesk. aloittaja
no tottahan se on
- sellaista se on
Tuo on vielä pientä, mutta vielä hurjemmalta näyttää paksureitiset naiset reisitaskuhousuissa. Kamalammalta näyttää reisitaskuhameet - huh. Mutta joku vaan tykkää.
- myös iso mies
Ei muuta kuin huijaat ukon mr. big puotiin ja siellä vielä pakotat kokeilemaan pionier stretch farkkuja, niin johan äijä huomaa miten mukavia ovat jalassa vaikka eivät olekaan ihan lökömallia.
Hintavia ovat, mutta myös hyvää laatua. - pellava taas muodiss
Kannattaa jollain konstilla vaatekaupassa saada sovittamaan pellavahousuja. Ne ovat niin ylimukavat jalassa ja hyvät kesähousut, että sen jälkeen ei enää muuta halua käyttää. Ovat hyvän näköisetkin, lisäksi vielä pellavainen irtotakki niin on ukko paljon tyylikkäämmään näköinen.
- melkein 30=aikuinen
Koska mies ei ole alaikäinen eikä ilmeisesti holhouksenalainen, hän saa käyttää itse valitsemiaan vaatteita. Vai määräileekö mies sinun pukeutumistasi? Mistä olet saanut päähäsi, että sinulla olisi oikeus tehdä niin hänelle? Miksi sinun makusi olisi parempi? Jos teillä on lapsia tai joskus tulee, voit ostaa heille tyylitajusi mukaisia vaatteita. Viimeistään murrosiässä tosin hekin kehittävät oman maun. Sitten sinun pitänee ostaa nukke, jota pukea.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24145300Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy18410834Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369701Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858508Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03200Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282202- 321545
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261490