ei susta ole siihen

niin, ei susta vaan ole siihen. siihen vaaditaan muuta kuin kaltaistasi rottaa. älä kommentoi tähän monte24 tai joku muu pelle, ei kiinnosta sun pellemäinen kommenttisi.
153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ok en sit

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minusta on siihen kirjoitti:

niin, ei susta vaan ole siihen. siihen vaaditaan muuta kuin kaltaistasi rottaa. älä kommentoi tähän monte24 tai joku muu pelle, ei kiinnosta sun pellemäinen kommenttisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu