Miten teekkari isketään?

Viikonloppuna on vappu ja liikkeellä on paljon porukkaa. Teekkareissa on paljon hyvännäköisiä miehiä, mutta miten teekkari isketään?
252570
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Vaikka nyrkillä. Jos alat puhua jotain hempeitä niin ujo nörttipojut juoksee karkuun tai jähmettyy kauhusta. Unohda koko juttu.

Äänestä
  • Ei kaikki teekkarit oo ujoja nörttipoikia.

    Äänestä

  • .... kirjoitti:

    Ei kaikki teekkarit oo ujoja nörttipoikia.

    on ne. Ja ne parhaimmat on jo varattuja.

    Äänestä

  • Eipä ainakaan ne teekkarit joiden kanssa olen ollut tekemisissä oo ujoja nörttipoikia. Teekkareissa on ihan mukavia nuoria miehiä. Itse ainakin olen tullut ihan hyvin teekkarien kanssa juttuun ja voisin ihan hyvin seurustella teekkarin kanssa.

    Äänestä

  • kisu_87 kirjoitti:

    Eipä ainakaan ne teekkarit joiden kanssa olen ollut tekemisissä oo ujoja nörttipoikia. Teekkareissa on ihan mukavia nuoria miehiä. Itse ainakin olen tullut ihan hyvin teekkarien kanssa juttuun ja voisin ihan hyvin seurustella teekkarin kanssa.

    Täällä sitä taas halvennetaan nörttipoikia. Törkeää! Jokainen on sellainen kun on, eikä sille juuri mitään mahda.

    Senkin lortto.

    Äänestä

  • Heiluttelet alkoholipitoista likööripulloa ja kysyt samalla, mitä olet valmis tämän eteen tekemään. Teekkarit ovat tunnetusti persuja (sic) viinalle ja muuta eivät opiskellessaan tee, kuin ryyppäävät.

    Äänestä

Sen pitäisi olla helppoa. Varsinkin koneteekkarit haluavat tehdä naisen kanssa ahdistussovitteen.

Äänestä
  • Helppoa kuin heinänteko. Halonhakkaajateekkarilla on pilkettä silmäkulmassa, paloteekkarilla on tulirokko, koneteekkarilla ruuvit löysällä ja rakennusteekkarilla naula päässä. Ja äidinkielenopiskelija korjaa potin kun tekkari jäi laskemaan todennäköisyyttä epäonnistumiselle.

    Äänestä

Jopa minulle on tehty seksipartnerin arvonta mestassa seksiehdotus naisen toimesta, joten ihan mahdotonta sen aloitteen tulemisen naisen taholta teekkarille en siis usko olevan Vappunakaan.

Joten Ap. Etsi värikäs (ei naama jos et diggaa) haalaripukuinen mies, nuorehko ja pitkä (en tarkoita kura-tai mekaanikonhaalareita) mahdollisimman david beckhamia tai bradd pittiä muistuttava teekkari. Teekkari voi käyttää myös violettiatupsulakkia joka tarkoittaa vielä suurempaa sivistys määrän ulkoa lukemista mitä ylioppilaan valkolakki.

Näin ollen mahdollinen seksi kokemus (josta siis sinä naisena päätät) on mahdollisimman mukava sekä nautinnollinen, vaikkei teekkarin sanainen anti vastaisikaan baariasiamestakinreiden stringisi kostuttavaa supliikkia. Teekkari miehellä voi olla myös iso kalu (en tarkoita tässä jykevää graafistalaskinta) josta on apua naisen seksi nautinnnon antamisessa, tosin sitä ei harva joskaan moni nainen usko tai ole näkenyt teekkareiden taipumuksesta varoa liiallista seksuaalista päällekäymistä iskemiessään johtuen.

Moni teekkari mies myös humaltuu hyvin mielellään Vappuna ja Juhannuksena vaikka muu vuosi menisikin raittiina ja pikkujouluna toki pelti kiinni, joten naisen on syytä tulla jo alku illasta tekemään selväksi että tänä iltana teekkari voi tehdä muutakin kuin kitata ne kalva kassit tyhjäksi, ne omat voi myös saada tyhjäksi naisen kaa puuhaillessa kivasti.

Seksi on mahtavaa, naisen kanssa varsinkin. Joten naiset, turha pikkumaisuus pois tänä Vappuna!

Rp ei kuolaa muiden naisten perässä tänä Vappuna, se hommani on jo kondiksessa. Ajelen motskarillani ja vietän laatu aikaa, sitä elämän parasta aikaa.

Äänestä
  • Sulla on tyttömopo.

    Äänestä

  • Muuten hieno ja hauska viesti, mutta tämä loppu oli aitoa Matti Nykästä, osittain tahallista:

    "vietän laatu aikaa, sitä elämän parasta aikaa."

    Äänestä

  • sooooo right kirjoitti:

    Muuten hieno ja hauska viesti, mutta tämä loppu oli aitoa Matti Nykästä, osittain tahallista:

    "vietän laatu aikaa, sitä elämän parasta aikaa."

    Siinä tulee totuus taas ilmi. Miehellä auto, moottoripyörä tai jokin muu tekninen härveli, urheilu ja kaverit menee aina naisen edelle. Siksi käytän miestä vain nussimiseen ja lemppaan ennen aamun koittoa.

    Äänestä

  • LorttoRaili kirjoitti:

    Siinä tulee totuus taas ilmi. Miehellä auto, moottoripyörä tai jokin muu tekninen härveli, urheilu ja kaverit menee aina naisen edelle. Siksi käytän miestä vain nussimiseen ja lemppaan ennen aamun koittoa.

    Olet aika viileä nainen. Minua et kyllä pystyisi lemppaamaan ennen aamunkoittoa, vaan intohimoinen yömme jatkuisi pitkälle iltapäivään.

    Äänestä

  • Hetero Ricky Martin kirjoitti:

    Olet aika viileä nainen. Minua et kyllä pystyisi lemppaamaan ennen aamunkoittoa, vaan intohimoinen yömme jatkuisi pitkälle iltapäivään.

    Hölmö. Ei päivällä voi olla öy. En ala mihinkään tyhmien miesten kanssa.

    Äänestä

  • LorttoRaili kirjoitti:

    Hölmö. Ei päivällä voi olla öy. En ala mihinkään tyhmien miesten kanssa.

    No se yö muuttuisi päiväksi, jästi. En minäkään jaksa hölmöjä naisia, vaan alan soitella puhelinmuistiotani läpi.

    Äänestä

  • Kuinka monta yhdys sana, kieli oppi ja kirjoitus virhettä mahtuukaan yhteen viestiin!

    Äänestä

  • Hetero Ricky Martin kirjoitti:

    No se yö muuttuisi päiväksi, jästi. En minäkään jaksa hölmöjä naisia, vaan alan soitella puhelinmuistiotani läpi.

    Haluatko että panen sua hanuriin? Pitäisit siitä.

    Äänestä

  • 5+17 kirjoitti:

    Kuinka monta yhdys sana, kieli oppi ja kirjoitus virhettä mahtuukaan yhteen viestiin!

    Mulle naamaton teekkari!! Ei ole ennen sellaista näkynyt...

    Äänestä

Ei teekkaria tarvitse iskeä. Teekkari on niin puutteessa, että kelpuuttaa kenet tahansa. Ilmoittaudut vain vapaaehtoiseksi.

Äänestä

Menet puhumaan miesporukalle. Jos juttu luistaa, jäät seuraan ja tadaa, joku teekkareista on isketty.

Äänestä

kun sen osaa, menet vain juttelemaan kadulla känniselle teekkarille. Helppo erottaa kun niillä on varmasti haalarit päällä vappuna. Kännissä kun ollaan, niin nainenkin voi olla melko suora puheissaan. Jos näkyy että tyyppi on ihan OK, niin voit melkeinpä ihan suoraan kysyä että lähdetäänkö naimaan. Toki tuo voi epäonnistua jos kysyt asiaa joltakin nörtti teekkarilta joka ei osaa toimia tilanteessa, mutta ei ne kaikki teekkarit nyt ihan niin toivottomia tapauksia ole. Jos olet nätti nainen, niin vappuna kadulla käveleminen on kuin karkkikapassa käyntiä, valitset vain ne kaikkein parhaimman näköiset ja veikkaan että onnistut vähintään joka toisen vastaan tulijan sänkyysi kallistamaan.

Äänestä

Halolla päähän.

Äänestä

Anna sille pillua! Eikun häh, ei viikonloppuna mikään vappu ole, ksi se on jo loppu?

Äänestä
  • Annoin kahdesti. Se ei ole vielä herännyt koomasta.

    Äänestä

1. Ole alasti
2. Tuo kaljaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vappu. kirjoitti:

Viikonloppuna on vappu ja liikkeellä on paljon porukkaa. Teekkareissa on paljon hyvännäköisiä miehiä, mutta miten teekkari isketään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu