Niin, Mullakun ei ole paljon ystäviä eikä ketään kenen kanssa puhua, joten ajattelimpahan vain että jos joku haluaisi vaikkapa ruveta mesessä chattailemaan mun kanssa tai jotain sellaista?
Oon 14vuotias,
Kukaan ei kovin välitä musta,
Tunnen itteni aika turhaks kun kukaan ei tunnu välittävän,
Joudun käydä kolmesti viikossa koulu psygologilla koska sanovat että olen pahasti "masentunut" ja kaikkea...
joten eipä tässä mun elämässä ole kehumista =)
eli jos joku viitsisi vaikka mesessä jutella mun kanssa niin ei olisi niin tylsää aina. siis jättäkää vaikka jotain mese osoitteita kommentteihin.
lisätkää vaikka mut mesessä kaveriksi =) ---> [email protected]
No terveppä vain!
johnjv
3
130
Vastaukset
- pelvo
http://mina.suomi24.fi/johnjv#page=1&tab=1 tuo näyttää että oot 21v miäs.
- johnjv
jaa-a... luuletko tosiaan että oon oikeasti 21...?
- Vuosia tuplat enem
johnjv kirjoitti:
jaa-a... luuletko tosiaan että oon oikeasti 21...?
Iloista Vappumieltä sulle JV;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291313
- 99833
- 75650
- 50567
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa11481ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40454Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m149408Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30387Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372- 25368