Olen joutunut oikeusmurhan uhriksi ja mun nikki on bannattu :´(
Miehen logiikasta tietoakaan (jos bannaaja oli mies)
Voi mua parkaa :´(
8
63
Vastaukset
Haista huilu! Jos minua ei ole koskaan bannattu, niin ei ole ketäään muutakaan. Vika on yhtyksissäsi ja S24:n toiminnassa.
- Banaanipapu
Voiskos olla noin? Olen mä ennenkin banneja saanut mutta pikku temppuilun jälkeen on vaoinut jatkaa kirjotusta. Nyt pystyn kirjoittaan näin mutta omalla nikillä koittaessani tulee ilmoitus "eivittuonnistu"
Ei tässä muuta ihmeellistä ole kuin se etten ole edes mitään hillunut. En nikillä enkä ilman että tuli kyllä tää banni ihan puun takaa :) - ????????
Banaanipapu kirjoitti:
Voiskos olla noin? Olen mä ennenkin banneja saanut mutta pikku temppuilun jälkeen on vaoinut jatkaa kirjotusta. Nyt pystyn kirjoittaan näin mutta omalla nikillä koittaessani tulee ilmoitus "eivittuonnistu"
Ei tässä muuta ihmeellistä ole kuin se etten ole edes mitään hillunut. En nikillä enkä ilman että tuli kyllä tää banni ihan puun takaa :)Siis Papu.sparrowko olet? Joku ei tykkää siitä, että tykkäät vääristä miehistä ja inhoat sen mielestä vääriä?
- Banaanipapu
???????? kirjoitti:
Siis Papu.sparrowko olet? Joku ei tykkää siitä, että tykkäät vääristä miehistä ja inhoat sen mielestä vääriä?
Papuhan minä :)
Se voi olla syynä. En mä parempaakaan syytä keksi.. - ?
Banaanipapu kirjoitti:
Papuhan minä :)
Se voi olla syynä. En mä parempaakaan syytä keksi..bannaaja on mies, joka ei ole päässyt suosioosi?
- Banaanipapu
? kirjoitti:
bannaaja on mies, joka ei ole päässyt suosioosi?
Jaa-a.. ei kai nyt sentään??
Mutta oikeasti.. en mä ole tehnyt mitään ansaitakseni tällä kertaa banneja :/ - ??????
Banaanipapu kirjoitti:
Jaa-a.. ei kai nyt sentään??
Mutta oikeasti.. en mä ole tehnyt mitään ansaitakseni tällä kertaa banneja :/Täällä on ilmeisesti joku rekattu mies, joka pystyy vaikuttamaan banneihin.
- Papu.Sparrow
?????? kirjoitti:
Täällä on ilmeisesti joku rekattu mies, joka pystyy vaikuttamaan banneihin.
Eikä ole.. tuo on joku tornihuhu :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2614183Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653414Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541779Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251637Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2961414Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?132920Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235853en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115819Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe17784