Hei!
Pekka Forstadius valmentaa jälleen tulevana kesänä Viron Saarenmaalla. Kurssilaisten käyttöön on varattu hyvätasoiset ulkokentät ja sadepäivien varalle liikuntakeskuksesta uudet sisäkentät.
Tenniksen alkeiskurssit, -jatkokurssit, neluri sekä senioritennis.
Uutuutena tänä vuonna perhetennis.
Pienryhmässä saat yksilöllistä opetusta ja kurssiviikkojen aikana mielenkiintoinen oheisohjelma retkineen ja workshoppeineen.
Majoittuminen tasokkaisssa spa hotelleissa tai keskitason viihtyisissä majoituspaikoissa.
Viikonkurssit ovat heinäkuussa viikoilla 17.–24.7. ja 24.-31.7. Kurssihinnat 420 Eur per kurssi.
Lisätietoa koulutustarjonnastamme osoitteessa: www.kskoolitus.com ja sieltä Kesäkurssit Saarenmaalla.
Tennistä voi pelata monella tavalla niin, että nautinto syntyy pallon pysymisestä pelissä eikä kovista lyönneistä.
Pekan valmennuksessa tutustut uuteen harjoitusmenetelmään, jota voit soveltaa myös golfkentällä.
Harjoittelu on hauskaa, rentouttavaa ja tuloksellista, sillä Pekan valmennus auttaa sinua hyödyntämään monipuolisesti omia kokemuksiasi ja tietojasi elämän eri alueilta.
Tervetuloa!
Tenniskurssit kesällä
14
2292
Vastaukset
- Pallonlyöjä
Pekka F. on persoonallinen valmentaja. Toiset tykkää, toiset ei. Osaaminen on huippua! Kun pääsee Pekan ajatuksesta kiinni niin peli kyllä oikeasti muuttuu paremmaksi. Tässäpä näin omaa kokemusta!
- Ei osaa pelata
Persoonalisen p*ska. Kurssi törkeän hintainen eikä Pekka F osaa pelata edes itse tennistä. Pitäisin jopa
http://hennakalinainen.blogspot.com/
pitämää kurssia tasokkaampana.
Pelaajanumero 8048 Forstadius Pekka hakuun Tennisliiton sivustolta. Puhutaan D-luokan pelaajasta (surkein mahdollinen tasotus) samaa tasoa kuin Kalinainen.
Älä tuhlaa euroakaan tähän Henna Kalinaisen tasoiseen höpöhöpö "valmentajaan".
- 2+14
Jep! Jatkokurssilla ollaan, toivottavasti saadaan hyvät säät ja saamme olla ulkokentillä. On tullut pelailtua enemmän ja vähemmän sellaiset viisi vuotta ja nyt olisi kai se oikea aika ottaa vähän oppia että pääsee seuraavalle askeleelle. On vähän jäänyt tahkoamaan paikallaan.
- kari palenius
kari palenius on saatanallinen jätkä ja pervokin jessen mielestä
- SANON.SEN.MIELIKSESI
Vai niin ! no en ole itse täysin samaa mieltä kanssasi asiasta mutta sanon sinua miellyttääksesi että on se kyllä se mainitsemasi [Kari on jonkun verran paska jätkä] mutta ei paljoa saatanallinen ja paska jätkä
- Sama henkilö
Moro! Jos haluut tietää kuka olen niin kysy asiaa yleisestä numerotiedustelusta. Eli keitä Jesse-nimisiä ihmisiä on ihan aakkoshakemistossa ja sukunimi alkaa k-kirjaimella ihan vaan lisätietona. Ja täyttä perkeöettä koko palstalle tasapuolisesti!!!! Ja kikkeli.
- KARLSSON E.
VITUN JÄTKÄ! OTAPPA MULKKUA SUUHUN YHELTÄ KARLSSONIN EIKALTA. ELI KERRANKIN SEISOO!
- Hulluja.paneskelijoita
KARLSSON E. kirjoitti:
VITUN JÄTKÄ! OTAPPA MULKKUA SUUHUN YHELTÄ KARLSSONIN EIKALTA. ELI KERRANKIN SEISOO!
Tällä palstalla mainittu Eikka on Oikeasti Eino ketä on nimitelty ja haukuttu kyrvän imeskelijäksi
- gggggggggggggggf
Menemällä valmennusryhmään jossa opetetaan asioita
peli paranee ei se viikossa tai kahdessa muutu miksikään.- anonyymi eki
voisiko ylläpito poistaa törkeydet palstalta jos tämän viestin myötä palsta vähän aktivoituisi.
- JORE SUUTARI
tämä on yhdestoista VITTUILU VIESTI jo tällä palstalla eli jos kukaan vitun idiootti ei ota tähänkään kantaa niin olkoon tämä viimeinen viestini tämän palstan viestiketjulle MUTTA LOPUKSI SANON ETTÄ imekää SEPPO AALTION PENISTÄ ja haistakaa kaikki pitkät vitut!!!!!
- Entinen.Vittuilija
Nyt perkeleen helvetin nimessä palsta siistiksi törky viesteistä ?!
TOIMIKAA !! - Tennisti
Ja Eki-setä opettaa tenuttamista viereisessä pöheikössä.
- Semmosta.hah.hah
Mitä vittua sä höpötät? toki faktaahan se on mut silti nyt se turpa kiinni
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Petteri Orpo on satusetä
Väittää että työllisyys on Suomessa samalla tasolla kuin hallituksen aloittaessa kesällä 2023. Fakta on, että työllisi422998SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis1742974Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj872906- 1282280
Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis2012105Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta
Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä151963Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li351707Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön3931612Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle
Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi501579- 871061