palstalla sellaisena mitä ei oikeasti ole?
Miten kuuluu suhtautua kun joku esiintyy
hunajapulla.
19126
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Antakaa meidän olla. Ajatelkaa, että rollaattorimme ovat juuri nyt huollossa ja tekarit ovat aidot hampaat. Uskokaa kaikki kirjoituksemme, pliis:)
muffin hamfaiffa on kauheeffi feihiä hun fe on puvvuf ivihefiä
Tarkoitatko niitä jotka ovat valehulluja, vai niitä jotka ovat valefiksuja.
(Itse olen luonnollisesti valenero)
korostaen sanaa vale...
.
erottaa koska valefiksut ovat niin nerokkaita!!!11!1!11!!1!!!!11!!!1
.
Täytyy opiskella valefiksuutta pitkään ja sitkeästi ja vasta sitten osaa teeskennellä fiksuutta uskottavasti. Monet väsyvät kesken valefiksuusharjoituksista ja heistä tulee valepuolifiksuja.
Valepuolihullujen tuottomekanismista minulla ei kuitenkaan ole täyttä selvyyttä.
No tietenkin siten, että spämmää palstan etusivun täyteen aloituksella kyseisestä henkilöstä...
Mistä sinä tiedät millainen joku toinen ihminen todella on? Mistäpä tiedät, että se millaisena jonkun ihmisen kohtaat, olisi hänen aito, oikea ja kokonainen minänsä? Mistä tiedät, että joku on ehdottomasti juuri sitä millaisena hänet koet, eikä vain sinun muodostamasi mielikuva tuosta ihmisestä?
mitä vitun väliä sillä on? Ja miten kuuluu suhtautua kun joku esiintyy sellaisena kuin on? Eikö se ole suurempi ongelma?
Eikö muka ole mitään väliä sillä, miten ihmisiin suhtautuu? Sehän aloittajan ongelma on: ei tiedä, miten pitää suhtautua.
on väliä, mutta mitä tekemistä sillä on sen kanssa, että olettaa (ilman mitään hyviä perusteita) jonkun olevan tai ei olevan tietynlainen (katso Toljakkeen huomautus)?
sä otitkin tämän kovasti itseesi...
Kaikenlainen idiotismi ja toheluus rasittaa todetusti liskoa.
miksi ihmeessä? Sitä kannattaisi hänen miettiä.
itse asiassa en ottanut itseeni, kunhan ääneen pohdiskelin aloituksen älyttömyyttä
Minuakin rasittaa idiotismi ja toheluus, eli mitä minun pitäisi nyt miettiä?
http://www.aijaa.com/v.php?i=003778035979.jpg
Vainoharhaisesti, suureen ääneen paraoidisia havaintoja palstalla kuuluttaen, ansoja aktiivisesti asettaen ja kokien. JA ennen kaikkea aktivisesti.
Seuraa tunteitasi. Jos sinua kiukuttaa, kiukuttele - jos sinua epäilyttää, epäile ja jos sinua naurattaa niin pidä pääsi kiinni ja nauti showsta ;)