Minkälainen mies menee istumaan tanssilattian ETEEN lavan reunalle tsiikailemaan naisvartaloita mahdollisimman läheltä?
Anna mun nauraa...
Anna mun nauraa...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Varmaan sellainen kuin sinä jos paniikkihäiriöltäsi uskaltaisit mennä julkisille paikoille.
Tietysti berberimies erottuu muutenkin toisista :)
Perverssi itsetyydyttäjä kuten joku asian ilmaisi.
Mulle sattui kerran niin että olin ihan siistissä samettimekossa joka oli pitkä raflassa ja kuolaa valuva räkäinen sikamies tuli ja mitään kyselemättä ryysiksessä kouraisi kätensä täyteen minun tissejäni.
Kun en viitsinyt riehua jätin asian sikseen ja läksin kotiin ja miltei oksensin.
Itse olisin lentänyt kapakista jos olisit tujauttanut sikaa kärsään.
Toinen kerta oli kun tanssin hesan vaakunassa aviomieheni kanssa kun olimme avioerossa.. yhtäkkiä takaani läpsähti kädet vyötärölle ja katsoin eteeni ja mieheni oli siinä mutta kuka helvetissä hyväili käsin minua vyötäröltä.. sellainen perverssi suomalainen reilusti ikääntynyt kaveri jonka vaimo hymyily hyväksyvästi (pervo nro 2) minulle vieressä.
Oksetus...
Olisit mennyt sen eteen ja oksentanut - vaikka tyhjään tuoppiin. :)
Kyllähän ihmiset etsivät kaikenlaista älyvapaata humalassa. Kimppakivat kannattaa järjestää selvinpäin ettei tuu aamulla morggista luulen..
"tanssin hesan vaakunassa aviomieheni kanssa kun olimme avioerossa.. "
-yhyy, etkö sä saanut käydä tanssimassa kimpassaoloaikana?
No vaikka tanssin opiskelija? Ja koreografi?
Heh,varmaan tosi ammattilainen meneekin yökerhoon tsiigaa kännisten muijien tissien rynkytystä...eiköhän ne liikkeet tuu ihan oman ammattitaidon ja luovuuden ansiosta??!!! BOJOINNNGGGG!!!!! ;)
No jos se itsekin haluaa bilettää, tuskin ne tanssijat ja koreografitkaan absolutisteja bileille on. Bileissähän niitä juuri näkee. Sitäpaitsi näkemyksiä voi avartaa seuraamalla erilaisia mitä itse on..
vaan miehekkään näköinen , pitkä korsto femakkolesbo
Minusta on vaan kiva tanssia niin että miehet katsoo :). Vähänn kekuttaa niille ;). Mutta siihempä se jääkin. Omalta mieheltä en saa tällaista ihailua kuin baarissa saan niin kyllä, nautin todella katseista ja kehuista siitä miten tanssin.
.
taiat olla sellainen narsisti kovasti kokonaan
.
Jos mies näyttääkin r**kulta haluat silti ketkuttaa itseäsi? Just...
SOOOOULD! CHEAP! NEEEXT ITEEEM! :)
*paukuttaa nuijaa*
mie teen aina noin :) mikäs sen mukavampaa ku katsella naisten tanssimista
Vastataanko näin että normaali mies.
Annan toki(sun nauraa), mut sillä miehellä on ilmeisesti itsetunto kunnossa, ja antaa naisten tuijottaa itteensä kaikessa rauhassa.
Vitustako minä sen tiedän? E erityisemmin harrasta mitään tanssilattiamestoja.
kuka saa tietonsa mistäkin :)