Eli olen jonkin aikaa tapaillut miestä, jonka bongasin treffit-palvelun kautta. Itse olen jo hetki sitten piilottanut oman profiilini, mutta mies vierailee profiilissaan säännöllisen epäsäännöllisesti.
Minä tietysti hankin tositarkoituksella-paketin ja tein feikki-ilmoituksen. Viestejä hän on joitain vastaanottanut ja yhden lähettänyt itsekin viimeisen kuukauden aikana. Eli olettaisin, ettei hänellä nyt verkkoja sen kummemmin ole vedessä, mutta miksi hän vierailee siellä vaikka ei ilmeisesti lähettele viestejä kenellekään?
Mies on minua melko paljon vanhempi ja kuvittelisin näin yleistämällä, että olisi hienoa kulkea itseään nuoremman naisen kanssa, joka on vielä oikeasti kiinnostunut.. Ajatukset ovat ihan tuuliajolla.. Taas kerran!
Netistä bongattu mies
3
76
Vastaukset
- känkkis :)
Josko se ei ole varma sinusta?
Kysy hältä, emme me muut voi tietää. Tuttua, minuakin jahtasi eräs kypsempi mies, ( toiselta paikkakunnalta) joka oli sinkku ja kertoi olevansa hyvässä asemassa, ja oikein sellainen ihannekumppani.
Aina se lähetti pelkän tekstarin vaikka 16.30 : no niin tavataan 30-60 minuutin päästä ja se toistui noin 7 kertaa. Ei mies tajunnut että en voi lähteä tuosta vaan treffeille kun kävelen ylämäkeä ruokakassien kanssa kotiin ja juniori odottaa ruokaa. Olin niinsanottu itsestään selvyys tai niin koin, koska minun piti olla varoittamatta valmis päivälliselle johonkin ravintolaan. Emme ole koskaan nähneet ja emme myöskään näe.
Kerran tein niin että lähetin tekstarin sille sunnuntaiaamuna ja ilmoitin olevani lähistöllä ja tulisin hänen luokse aamukahville, vastaus tuli pian ja se oli yllättävä matka ja ei ole kotosalla.
Näitä varattuja miehiä liikkuu pilvinpimein, etsimässä vaihtelua.- 8542
Kysy siltä suoraan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1492489Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637