HOT ja seksikäs?
Jos hän muuten on todella kaunis ja hyväkroppainen.
Vai valitseeko mies aina mieluummin sen suuririntaisen? Pienellä tarkoitan nyt jotain tällaista:
http://www.fanpix.net/picture-gallery/sasha-grey-picture-12910004.htm
http://1x.com/photo/37276/category/fine-art-nude/latest-additions/white-light
http://1x.com/photo/37218/category/fine-art-nude/latest-additions/flour
Voiko pienirintainen nainen olla
29
1025
Vastaukset
- 19+3
Tottakai voi. Seksikkyys ei pääasiallisesti tule siitä kropasta vaan kasvojen eleistä ja sisäisestä hurmaavuudesta ja viettelevästä katseesta. Missä naisten itsetunto? Kantakaa itsenne ylväästi ja itsevarmasti, niin olette haluttavia olitte sitten hongankolistajia tai vähän tuhdimpia leidejä.
- Realiteetti
Just näin. On se aika säälittävää, jos naisen seksikkyys on kiinni kahdesta maitorauhas läskipallerosta ja miehen seksikkyys vain paisuvaiskudoksesta :)
- pena poika
Uskoisin että meitä jotka pidämme pienirintaisia naisia tosi seksikkäinä on todella paljon,minut saa kuumaksi esimerkkikuvistasi se keskimmäinen punatukka,kanna ylpeänä pienet rintasi et uskokkaan miten monen miehen unelma olet.
- TheOne
Miljoonannen kerran:
-rintojen koko ei ole se naiseuden mittari!
Toi on jo ajatuksenakin täysin absurdi. Itselleni se naisen rintojen koko on aina ollut yksi lysti. Enempi se rintojen ryhti ja muoto ratkaisee..- kesätuleejeepintaa
100 000 1. kerta: Kaikki tissit ovat huippuhimottavia. Parasta niissä on että niitä on eri näköisiä ja muotoisia. Siksi on aina yhtä kuumottavaa nähdä uudet, kuin lapsi avaamassa joulupakettia. Ketäpä kiinnostaisi sadas samanlainen paketti!
- lapin poika
Seksikkäät vartalot kahdella viimeisellä! Makuasioita, mutta mielestäni hoikka vartalo ja pienet rinnat on todella kaunista ja seksikästä. Ja ennen kuin kukaan haukkuu pedofiiliksi/homoksi, niin näiden naisten vartalot ei ole poikamaisia eikä tyttömäisiä vaan kauniita naisen vartaloita.
- Lankussa
ei ole mitään eroottista. Itse valitsen mennen tullen sen naisen, jolla on hyvät tissit. Postaamasi naiset ovat rumia.
- kopjpoj
Puhtaasti makuasia, monen mielestä varmastikin voi olla.
Ei tässä asiassa ole mitään yhtä oikeaa mielipidettä, vaan yksi tykkää yhdenlaisista, toinen toisenlaisista rinnoista.
Omaa silmääni miellyttävät enemmän keskikokoiset tai suuret rinnat, se nyt vain on aina ollut niin. - dgsdgsg547457
HAHAHAHAH
Eiköhän toi 1. kuvan henkilö jo kerro kaiken? Varmaan 70% Suomenki miehistä runkannu kyseisen muijan pornolle. - mies maan päällä
Joo, mie tykkään pieni rintaisesta naisista. Pienet rinnat on vaan jotenkin tosi
kauniit. - fjlkjskl
Sitten kysyisin eihän mies joka pitää suurista rinnoista todella paljon valitse kumppanikseen pienirintaista? Minun mielestä se olisi todella vittumaista sitä naista kohtaan.
Tietenkin jos on sama onko isot vai pienet mutta jos on isotissi fani niin eihän valitse pienirintaista naista? Jos joku joka pitää isoista kertoisi :)- sutisutisutisuti
Minä pidän suurista (en valtavista) vaikka avokilla on pienehköt rinnat. Eipä ollut kumppanin valinnassa niin tärkeä seikka. Ja kyllä - oli isotissinenkin tarjolla. Oli kuitenkin niin paljon muita parempia ominaisuuksia tässä nykyisessä. Vittumaisempaa kai olisi ollut sanoa että muuten kelpaisit mutta rintasi eivät!?
- ennen olin ylpeä
sutisutisutisuti kirjoitti:
Minä pidän suurista (en valtavista) vaikka avokilla on pienehköt rinnat. Eipä ollut kumppanin valinnassa niin tärkeä seikka. Ja kyllä - oli isotissinenkin tarjolla. Oli kuitenkin niin paljon muita parempia ominaisuuksia tässä nykyisessä. Vittumaisempaa kai olisi ollut sanoa että muuten kelpaisit mutta rintasi eivät!?
Kunhan osaat pitää sitten omana tietonasi, että isommat on kivemmat susta. Itse seurustelin nuorempana vuosia miehen kanssa joka ei antanut unohtaa, että isot on parhaat, ja itselläni on pienet. Sai mulle aikaan sellaisen alemmuuskompleksin, etten siitä ole vieläkään toipunut vaikka olen ollut 13 v jo naimisissa miehen kanssa, jonka mielestä hottia on jos nainen on hoikka, siro ja pienirintainen (ja -peppuinen), kuten mä.
- Death
sutisutisutisuti kirjoitti:
Minä pidän suurista (en valtavista) vaikka avokilla on pienehköt rinnat. Eipä ollut kumppanin valinnassa niin tärkeä seikka. Ja kyllä - oli isotissinenkin tarjolla. Oli kuitenkin niin paljon muita parempia ominaisuuksia tässä nykyisessä. Vittumaisempaa kai olisi ollut sanoa että muuten kelpaisit mutta rintasi eivät!?
Riippuu kanssa vähän oletko enemmän tissi- vaiko persemies? Jos jälkimmäinen, niin siinä tapauksessa varmaan ei tissien koko ole sinulle niin tärkeä seikka, vaan isot lähinnä vaan plussaa sinulle.
- sutisutisutisuti
Death kirjoitti:
Riippuu kanssa vähän oletko enemmän tissi- vaiko persemies? Jos jälkimmäinen, niin siinä tapauksessa varmaan ei tissien koko ole sinulle niin tärkeä seikka, vaan isot lähinnä vaan plussaa sinulle.
Lisää vettä myllyyn. Jos pitää valita niin olen tissimies. Mutta ei ne tissit niin intohimo ole ettenkö olisi 100% tyytyväinen puolisooni. Voihan se olla että ottaisi itsekin "isomman" miehen jos sen ominaisuuden voisi ikään kuin listalta valita.. eli ei syytä huoleen että menisin ääneen mitään sanomaan..
- Death
sutisutisutisuti kirjoitti:
Lisää vettä myllyyn. Jos pitää valita niin olen tissimies. Mutta ei ne tissit niin intohimo ole ettenkö olisi 100% tyytyväinen puolisooni. Voihan se olla että ottaisi itsekin "isomman" miehen jos sen ominaisuuden voisi ikään kuin listalta valita.. eli ei syytä huoleen että menisin ääneen mitään sanomaan..
"Jos pitää valita niin olen tissimies."
Eli toisinsanoen et aivan kyllä ole tissimies. Olet sitten joko enemmän naaman perään tai näitä jotka niin sanotusti "katsovat kokonaisuutta" eli tyyliin miten nuo rinnat sopii hyvin tuohon vartaloon tai jotain muuta vastaavaa.
Valaistaanpa hieman! Tissimiehet ovat siis näitä joille naisen rintavarustuksen koko on yksi tärkeimmistä ominaisuuksista heille, eli haluavat omaavan joko pienen tai sitten ison(minkäkokoisista se tissimies sitten tykkää, nekin keskenään jakaantuvat useisiin eri koulukuntiin) rintavarustuksen tehden kompromissia sitten naaman ja muun kokonaisuuden kanssa. Niille on tärkeää miltä nainen näyttää edestäpäin naituna.
No persemiehissä sitten kanssa sama vastaava juttu, niillekkin yksi tärkeimmistä asioista naisessa se, minkälaisen takamuksen omaa. Miltä nainen näyttää takaapäin naituna. Sitten on vielä kanssa säärimiehiä, joissa kanssa sama juttu ja sitten myös on miehiäkin joita taas ei mitkään ulkoiset seikat kummoisemmin puhuta.
- 23
kyllä voi ja usein on
- ködöldsk
Sehän on ihan sairasta o.o. Miksi mies ei ota mieleistään naista?
- =30
Höh, tottakai voi olla ja monesti onkin erittäinkin seksikäs. Huh, kuumahan tässä tulee mielikuvituksen seikkaillessa ;)
- voi tsiisus
Kaikkihan nyt pienirintasen naisen huolii, älä hölmöjä kysele. Enempi ne miehet kuolaa pienirintasen perään kuin isorintasten perään. Sitten jos on tollanen kroppa kuin noissa kuvissa niin hätäkös sulla on. Saat hätistellä pahimpia kuolaajia pois kimpustas kuin olla ilman.. Pukeudu sillä lailla että sun muotos näkyy ja jätä vaikka liivit pois paidan alta, niin on kumma jos miehet ei lämpene sun rinnoilles ;)
- Retkuilija
Potkitteko Natalien tai Keiran helvettiin jos pyytävät tanssaamaan?
- -.elmeri.-
Noita vastauksia kun lukee, tulee se käsitys, että suurimman osaa mielestä isorintainen nainen taitaa automaattisesti olla "ryhävalas", koska pienirintaisuuteen liitetään hoikka kroppa?
Miksi ihmeessä näin? Kyllä mä tunnen ainakin monta naista, joiden kuppikoko on D tai isompikin ja silti nää naiset on hyvin sutkakoita rungoltansa. Oma naisystävä on myös tota naismallia: pituutta päälle 170, painoa noin 60 ja D-kupin rinnat (eikä todellakaan ole mitkään silaripallot!).
Aiempi seurustelukumppanini oli myöskin isorintainen ja muutoin hivenen rehevämpi kuin nykyinen. Ihana nainen yhtä kaikki. Aloittajan kuvien naiset eivät meikäläistä sytytä millään tavalla, mutta sehän on vaan mun mielipide. - maku muuttuu
Nuorempana tuli katseltua isojen rintojen perään mutta viime vuosina huomio on alkanut kiinnittyä pieniin rintoihin. Jotenkin ovat muuttuneet kauniimmaksi ja seksikkäimmäksi kuin isot rinnat. Ehkä myös iällä siinä mielessä merkitystä, että pienet rinnat ovat ryhdikkäät vanhemmallakin naisella (yli 30v).
- ruma ryhävalas
Mieluummin olisin halunnut pienet rinnat kuin nämä jotka mulla on. Ei ne ole kauniit olleet ikinä. Oma ulkonäkö on sellanen että on sama vaikka ei olis rintoja ollenkaan. Ole onnellinen jos on pienet rinnat ja tuollanen kroppa kuin noissa kuvissa. Luulis kelpaavan useimmille miehille tuon näkönen nainen. Itse olen romuluinen ryhävalassarjaan kuuluva. Vaikka laihtuisin, niin musta ei tulis pienirintaista ja siroa, kuten kuvien naiset on. Seksikkyyttä mussa ei ole ollenkaan.
- 2+18
Älä hauku itseäsi, ei se kannata.
- ei meloneita kiitos
Eihän noissa kuvissa edes ollut pieniä rintoja vaan normaalit. Tai ehkä käsitykseni on vääristynyt, kun tykkään tosi pienistä?
- Luuko
No aivan varmasti. MInä tykkään pienirintaisista naisista vallan hirveästi. Tosi seksikkäitä
- jfdjfjytgj
Isot ne olla pitää. Laudat on poikasille.
- Magunen
Katsopa Jenniä:
http://img169.imagevenue.com/img.php?image=45009_05-1_123_1162lo.jpg
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2574147Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2643387Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541765Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251623Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2961403Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?131906Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235850en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115806anna hänen mennä
Jos rakastat jotakuta, anna hänen mennä. Jos hän palaa, hän oli aina sinun. Jos ei, hän ei koskaan ollut. Tällaiseen rakkauteen tämä mies uskoo.54769