niin ottaisitko sänkyysi yhden vai kaksi naista?
Jos saisit valita,
12
62
Vastaukset
tuota tarkentaisitko mitä käyttötarkoitusta varten???
- känkkis :)
monte24 kirjoitti:
ai petaamaan?
*ny repes pokka*
- metsäporowaara
Sitei woi kiistää nottenko minois miääs..
- En yhtään
sillä on niin kapea sänky.
- alv-liskot
yhden, ja kaikkein mieluiten olisin itse se yksi
- femisti Tena169
ottisn enstex se yx ja ne kax viilä lisäx...........
mut eix tää alotus kuulusisis lepsopalstalle, ett saatais kaikki lepsobileisiiin?
Jaettis ryhmät horoskoopin mukaan Yhtä on kokeiltu jo niin monta kertaa, että jos olisin sinkku ja tulisi mahdollisuus kokeilla kahden naisen kanssa yhtaikaa, niin taatusti tarttuisin tilanteeseen.
relaxed_eyes kirjoitti:
Tavallaanhan parisuhde ei ole tuon este... Tai riippuen tietty parisuhteesta.
Ei välttämättä. Vaan ei tule mieleen yhtään entistäkään heilaa, jonka olisin voinut kuvitella moiseen suostuvan. Ihmiset ovat ylensä aika omistushalusia kumppanistaan.
Ratikkakuski kirjoitti:
Ei välttämättä. Vaan ei tule mieleen yhtään entistäkään heilaa, jonka olisin voinut kuvitella moiseen suostuvan. Ihmiset ovat ylensä aika omistushalusia kumppanistaan.
Mulla on tasan 2-2. Eli, puolet vastaan, puolet puolesta. Tietysti on kyllä vielä muutama sellanen heila joiden kanssa en olisi voinut kuvitella ottavani asiaa edes puheeksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2614167Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2643403Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541775Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251633Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2961412Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?132915Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235852en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115813Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe17778
