Tosimiehellä on

kovat otteet seksipuuhissa:

http://www.iltalehti.fi/viihde/2011052513779669_vi.shtml

Ei mitään ujon AT-miehen nysväämistä.
4110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niin, tollasia miehiä ne naiset oikeasti haluaa. vitun valehtelijat...

Äänestä

Täällä asiantuntijoina naisista toimii se osa miehistä, joilla kaikkein vähiten tai ei lainkaan kokemusta naisista.

Äänestä
  • Minulla on kokemusta muutamasta naisesta, ja pidän sitä todella kamalana ja suorastaan vihaa herättävänä että hekin ovat miettineet jotain väkivaltaista muskelimiestä kun olemme harrastaneet seksiä.
    Kukaan nainen ei oikeasti pidä rakastavasta seksistä.
    Kai se olisi parempi vetää ittensä kiikkuun häiritsemästä naisia, jotka haluavat väkivaltaisia miehiä ja väkivaltaista seksiä.

    Äänestä

  • Lempeän seksin mies kirjoitti:

    Minulla on kokemusta muutamasta naisesta, ja pidän sitä todella kamalana ja suorastaan vihaa herättävänä että hekin ovat miettineet jotain väkivaltaista muskelimiestä kun olemme harrastaneet seksiä.
    Kukaan nainen ei oikeasti pidä rakastavasta seksistä.
    Kai se olisi parempi vetää ittensä kiikkuun häiritsemästä naisia, jotka haluavat väkivaltaisia miehiä ja väkivaltaista seksiä.

    Höpönlörönpölö.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naisasialooseri. kirjoitti:

kovat otteet seksipuuhissa:

http://www.iltalehti.fi/viihde/2011052513779669_vi.shtml

Ei mitään ujon AT-miehen nysväämistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu