Onko tää kovinkin yleistä, että mies parhaassa iässä herää selvän illan jälkeisenä aamuna ja heittää laatat? Hitto että oli huono olo. Kostoksi vois tänään vaikka vetää lärvit.
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Toivotan pikaista paranemista miesystävällesi.
Ehheh, toi oli niin huono, että melkein jopa hyvä.
Jeps :) Hän on sietämätön. Hän on sietämättömän huonosti kasvatettu ja huolissaan sinusta. Olen niin hyvin kasvatettu ja tunnen itseni hänen myötätuntonsa häkellyttämänä tyttöystäväksesi mikä saa minut lähes penkiltä *reps*
Mä en ole heittänyt byyttaa sitten Ruotsinlautan, jolla nykäisin muutaman liköörin pullonsuusta liikaa.
Mutmäolinsilloviistoist
Ja kun oikein asiaa muistelee, niin merenkäynti se oli se suurin syy koko asiaan.
byttaaminen = ottaa mieheltä poskeen, eli pikkumies oksentaa. Spyttaaminen = ihminen oksentaa suun kautta.
Olen kuullut äkillisen vatsataudin ja oksennuskohtauksen monta kertaa poissaolon selitykseksi töissä. Koska minulla itselläni ei sellaista ole ikinä ollut ilman mandoliinikrapulaa, olen ajatellut, että lintsaavat töistä. En kuitenkaan ole puuttunut asiaan, koska ylensä ihmisillä on syynsä olla poissa töistä. Jos ei sairaus, niin vähintäänkin tärkeä meno, stressi tai armoton vitutus, mikä ei töissä parane.
Mutta jos sinä kasvottomana netissä kerrot, että moinen on mahdollista, niin kaitpa sitä on uskottava. Lärvit kannattaa aina. Siihen minunkin terveyteni perustuu, että desinfioin elimistöni riittävän usein ja perusteellisesti.
S-lat
S-asat
S-GT
bilirubiini -------keltisuus valkuaisissa
naisella myös grvaditeetti c2h5oh
Tosiaan. Taidan sittenkin olla selvinpäin tänäänkin. Ja pari kuukautta samantien.
rasvamaks voi toipua kuukaudessakin
Kirroosi ei enää korjaannu
pakreatiittikin uhkaa jo
noin pääs miulla käymään 1985 juhannuksena, onneksi kerkesin työntää pääni ulos teltasta.
jouduin kieltäytymään seksitäkin huonon oloni takia :(
ei olis pitänyt syödä sitä lörtsyä.