Wentworth Miller

Typy^

http://www.google.fi/search?q=wentworth miller&hl=fi&biw=1004&bih=581&prmd=ivnsl&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=n1ziTcxC0ej6BtnP6NkG&ved=0CCIQsAQ

Pako sarjasta tuttu Wentworth Miller.Ja on monta kuvaa jossa lähes kalju ja on muuten mahtavan näköinen mies.Panisin ja monta kertaa tollasen kanssa.Joten se siitä että kalju ois kamala.

8

402

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ,,,,,,,,,,

      Kalju ON kamala. No okei, tollanen aivan lyhyt muutaman millin siili on vielä siedettävä, mutta aivan kiiltävä nahkapää on tosi kamala. En panisi, ei ole edes komea.

    • 15+15

      Oikeasti haloo, Wentworth on kauniskasvoinen maailmantähti. Kalju sopii oikeasti todella harvalle, ja niillekin joille se sopii, näyttäisivät paljon paremmalta hiukset päässä.

    • ihana nainen:)

      Maailman kaunein mies!nam mitkä kasvonpiirteeet;)

    • Laadukas mies:)

      Joo mut ei välitä naisista :)

      • Ja on mutten gay.


    • ....................

      a) Hänellä on paksu tukka ja yhdessäkään noista kuvista ei ole kaljua. Hiukset näkyvät selvästi ja se muuttaa ilmettä. Kuvittele hänet kiiltävän kaljun kanssa ilman hiuksen hattaraakaan, tai tuo tumma hiusraja huomattavasti ylempänä tai pään ympärillä munkki-tyyliin (päälaki siis kalju).

      b) Hänellä on sopivat kasvonpiirteet tukemaan lyhyttä buzz cuttia tai kaljua

      c) Hänellä on sopiva pääkallon muoto kaljua/buzz cuttia varten

      On absurdia sanoa, että kalju on seksikäs/komea/hieno. Riippuu täysin siitä kenen päästä on kyse. Kalju/kaljuuntuminen ei missään nimessä sovi kaikille.

    • ganymedes78

      Miller on homo.

    • Anonyymi

      Tuli yllätyksenä että, Miller isä on musta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eduskunnan setämiehet eivät häiritse

      Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.
      Maailman menoa
      180
      6313
    2. Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?

      Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni
      Maailman menoa
      213
      3656
    3. Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä

      https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on
      Hybridi- ja sähköautot
      20
      3277
    4. Persut yrittävät epätoivon vimmalla

      kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a
      Maailman menoa
      60
      2931
    5. Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto

      Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,
      Maailman menoa
      94
      2658
    6. Tämä on persut

      Persut kannattavat koko Suomen alueiden luovuttamista Venäjälle. Kannattavat myöskin väestönvaihtoa suomalaisten ja ven
      Maailman menoa
      3
      2544
    7. IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n

      eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-
      Maailman menoa
      32
      2273
    8. Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen

      Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.
      Maailman menoa
      28
      1995
    9. Bussipysäkki katos!

      Mitäpä mieltä uudesta katoksesta?
      Suomussalmi
      75
      1815
    10. Linta ja Pete vievät UMK:n tänä vuonna

      Aika nopeasti näki kuulematta tarjonnasta ketkä homman hoitaa. Mutta etukäteen jo kiitos muille osallistujille. https:
      Euroviisut
      57
      1796
    Aihe