Kiinnostaisiko ketään ostaa Chevrolet Impala vuosimallia -67? Museoautoinnostus on lopahtanut eikä aikakaan millään riitä... Tuo on aikamoinen bensasyöppö mutta hyvin toimii.
Jos kiinnostaa niin voin lähettää kuvia sähköpostilla.
Kiinnostaisiko ketään ostaa
6
635
Vastaukset
- Leikkimökiksi
Voi hohhoijaa!!Jos bensankulutus suurin murhe museo- tai kesäautossa niin myy ehdottomasti pois,väärä harrastus.Merkki kuin merkki niin rahaa palaa kuule senverta kaikkeen muuhun ettei bensankulutuksella ole kesäkm merkitystä(pikkurahoja) jos tälletielle on lähtenyt.Ääripäät toinen juttu,enempi puhun tämmöisen keskivertoharrastajan ohuehkon lomsan äänellä..Ennemmin tietty kannattaa yrittää myydä ja ostaa perinteisesti uudenkarhea ja mainoksissa ainakin bensan/naftan hajulla kulkeva muovitettu munanpuolikas isolla rahalla.Siinähän tulee km hintaa....mutta sitähän ei tietty lasketa että kympin investoinnilla säästää desin kaksi siihen 3-5v vanhaan verrattuna..Käyttöautoilun kuluthan ovatkin eri juttu=)Voi toi myyntipuolikin tihkasta,meinaan kun ilmeisesti kyseessä kuitenkin tavallinen kutoskoneinen neliovitolppa ja loppuunkaluttu Suomi perusmalli?(varsinainen bensasyöppö tuo 6 syl voimamalli,heh) joka kiinnostaa enempi varaosalähteenä niille SB/BB V8 vähempiovisille HT tai avomalleille ja niihinkin saa UUTTA osaa tai ruosteetonta purkuosaa pilvinpimein USA:sta ettei enää tarvi ruostepommien kanssa askarrella Pelle Pelottomana eri vm osia soveltaen,kuten silloin joskus.
- ketjun aloittaja
No minähän olen nimen omaan myymässä pois, joten älä nyt polta päreitäsi :) Joo, onhan noita muitakin kuluja kuin toi bensa... Mutta suurempi syy myymiselle on kyllä (kuten totesin) innostuksen lopahtaminen ja ajanpuute.
- Heskanen
Kerrotko vähän enemmän Impalasta. Eli ovien määrä, tekniikka?
- Vossu
Se on kuulehan olemassa sellainen sivusto kuin NETTIAUTO - jonne voi ilmoitella kotturansa myyntiin niin saa takuuvarmasti tietää, että jos sattuisi jotakin kiinnostamaan.....
- 28
No nyt on ainakin suurin osa pers'aukinaisista ilmoittaneet kantansa, joten sitten vaan ne joita todella kiinnostaa tehdä kauppaa...olkaapa hyvä.
- kiinnostaa14
kiinnostaa myös vaihto, citroen xantia -94 kaikki huollot tehty! paperit ok kaikki huollot tehty merkkiliikkeessä. auto täysin alkup, säköt lämmitttimet keskuslukot jne toimii. yksi omistaja auto kuin uusi ajettu 210000km uudet renkaat kesä alutja talvi pellit mutta uudet, myös pölykapselit tallessa. yksilö! katsastettu 10 12 2011 pieni kulutus ja lisään , auto on kuin uusi. parenpaa ei ole voisin vaihtoa harkita. o505251631 tapani töyräs ,keski savo ja varkaus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka672415- 661397
Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww761230EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje61152- 79865
Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi19860- 44713
Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta84693Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe26668- 30656