kuka lähtis?

sinä mies tai nainen.lähde sinkkunaisen kanssa tänään 2.6 paradiceen pitämään hauskaa ja bailaamaan.?
41032
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

lähde sinä aamulla 3.6. töihin.

Äänestä

Vaikka lähden huomenna töihin, jos olet yhtä mukava ja menevän näköinen kuin minä.

Äänestä

en lähe

Äänestä
  • kun sinne ei vois ottaa tietokonetta mukaan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinkkunainen kirjoitti:

sinä mies tai nainen.lähde sinkkunaisen kanssa tänään 2.6 paradiceen pitämään hauskaa ja bailaamaan.?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu