tinkatiger on viheliäinen riitapukari!

Älkää erehtykö privaamaan hänelle, sillä suuttuessaan hän paljastaa yksityiselämästäsi kaiken!


NIIN!
375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Yhym. Sunkin yksityiselämästä paljastan kaiken sanomalla, ettei sulla ole sellaista lainkaan. Yksityiselämää.

Äänestä

Höpö, höpö ei tinka ole sellainen, tuli huomattua se jokin aika sitten.

Äänestä

Miksi pitää paljastaa yksityiselämästä jotakin nettitutuille ? Kait jokanen täysijärkinen ymmärtää pitää yksityisasiat erossa netistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dazu-Z kirjoitti:

Älkää erehtykö privaamaan hänelle, sillä suuttuessaan hän paljastaa yksityiselämästäsi kaiken!


NIIN!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu