Filatovista ei tule työministeriä!!

Jotain positiivista sentään!
263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo, mutta demarit jo nyt ilmoittivat kierrätyksestä.
Ei hyvä
Vastuu tai joku muu asia siirtyy aina , jonkun toisen syyksi, joten kaikenlainen koplaus on miljoona kertaa helpompaa.
Kuinka voi olla pitkäjänteisyyttä, reaktiokykyä tai oikeita tavoitteita muutenkin lyhyellä hallituskaudella?
Haistakoot paskan,Ärsyttävä ja tehottomuudessa elävä puolue mielestäni.
PS Lauri on vielä ehkä kuitenkin paras...Kunhan näkee kenen etua rupeaa oikeasti ajamaan.

Äänestä

wilatohvi joutaisi jo oikeisiin hommiin, mutta ensin olisi käytävä koulut loppuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kävipä tuuri kirjoitti:

Jotain positiivista sentään!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu