Haluaisin saada kommentteja aiheesta joka vaivaa mua lähes päivittäin. En siis todellakaan ole tyytyväinen "rintavarustukseeni". Olen muuten ns muodokas (normaalipainoinen kylläkin), mutta rintani eivät sellasta käsitettä tunne :D . Minusta näky on jotenkin outo vaikka saankin kehuja miehiltä kropastani ihan kiitettävästi. (Jopa "tissini" ovat saaneet kehua vaikka en niitä kehuja mielestäni ansaitse).Olen siis harkitsemassa nyt silareita. Olisi ihan mielenkiintoista tietää,mitä mieltä ihmiset ovat ylipäätänsä tälläsestä kropasta. Eli mieluummin ihan omat pienet tisut muuten muodokas kroppa?vai pari kokoa isommat kumipallot?
kysymys rinnoista
diudiudiudiu
17598
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Ehdottomasti silikonit. Kivempi tanssia isompi povisten kanssa
Nykyään ei enää tartte silkkareita asentaa, muita tekniikoita tullut rinnalle (luonnollisempi ja näyttävämpi lopputulos myös).
Aiheeseen sopivaa musiikkia; Raptori-Kumitissit
http://www.youtube.com/watch?v=9Lu6FU2p-O8
Kuinka tyhmiä naiset oikein olette? Sinäkin olet saanut kehuja ja palstalla on tuhat keskustelua asiasta, jotka kaikki tulevat samaan tulokseen.
Kysy tyttökaveriltasi, hän varmasti antaa "siskollista" palautetta.Naiset keskenään...
oon 15 v poika ja minust silarit on perseest ! kaiki aitous häviäää ja tykkään eruityisest pienistä rinnoista !!! älä tee rinnoilles mitää ! ne on varmastikkin söpöt
Rinnat on naisille vaikea asia.
Muistan lukeneeni tutkimuksesta, missä todettiin että yleisesti ottaen kukaan ei ole tyytyväinen rintoihinsa (vaikka jotkut niin sanookin).
Muista kuitenkin, että me miehiä riittää rakastamaan kaikenlaisia rintoja ja paljon on ns, peppumiehiä, joille rinnoilla ei ole juuri mitään painoarvoa.
No täällä on yksi joka on. Tyytyväinen. Ja myös kaikkeen muuhunkin ulkonäössäni. Olisi kurjaa tuhlata aikaa sen murehtimiseen, AP:llekin sanoisin, että opettele mieluummin pitämään itsestäsi sellaisena kuin olet, äläkä kysele muilta, pitävätkö he sinusta. Sinun elämäsi ja sinun vartalosi.
Miksi sinulla pitäisi olla täydelliset(feikki) rinnat? Miksi aina pitää tavoitelle, keinoja kaihtamatta, täydellisyyttä ja hyvännäköisyyttä? Eikö mikään riitä?!
pienet tisut muuten muodokas kroppa kutsutaan päärynävartaloksi. Se ei ole erityisen kiihottava naisenmalli. Suosittelen että hankin tisseihesi täytettä, joko silarit tai muuta vastaavaa kohotusainetta. Pikimmiten.
Pöh, jos on hartiat niin ei ole päärynä vaan tiimalasi.
Muuten, olet kyllä väärässä..
Puhutaan päärynä- ja omenalihavuudesta. Päärynälihavuus on yleensä naisilla (jos on ollakseen) jossa rasva kertyy lantion ja pepun seudulle.
Omenalihavuus on useimmiten miehillä eli rasva kertyy vatsan alueelle.
Tuo kuvailemasi kroppa ei ole päärynää nähnytkään.
Minulla on kiinteä kroppa, leveä lantio ja takamus, mutta pienet rinnat. Rasvaa ei kerry mahaan ja lantiolle, vatsani on timmi ja seksikäs, samoin peppu. Eli pienet rinnat voi olla myös ns. päärynämallin naisella, joka ei ole lihava.
Sitä paitsi päärynä on kyl erittäin kiihottava, ainakin peppumiehen mielestä.
Omat pienet tisut ilman mitään muuta,
Nauti kaikesta mitä omistat...
Sait vastauksen...
Pieniä rintojasi kaivataan!!!
Kysy jos on asiaa,
eläkä pelleile!!!!