Joka sana totta profiilissa, mutta...

.....asiallisia viestejä ei juri näy miehiltä. Kerron etsiväni omanikäistäni seuraa tosissani en kä pelkkää seksiseuraa, mutta suurin osa saamistani viesteistä on alk. 17 v nuoret miehet (opetelkoon lapset keskenään) TAI ensitreffeillä kotiini haluavat henkilöt TAI seksiä tarjotaan kullinkuvin tai mauttomin ehdotuksin TAI ulkomaan elävät.

Olen kertonut matkustamisen olevan minun elämäni sisältö ja etsiväni mielellään samanhenkistä seuraa. Siihen saan vastauksen, että kyllä matkustaminen kivaa on, mutta onko sitten valmiutta matkustaa 2-3 krt vuodessa kauempanaja lisäksi lukuisia käyntejä Tallinnassa?

En luonnollisestikaan vasta viesteihin jotka tulevat toiselta puolelta maata, koska kerron kaipaavani seuraa samalta paikkakunnalta. Tai naimisissa oleville, koska kerron sen jo viestissäni.
Lisäksi minua ei saada viestittelemään kysymällä nimettömänä, että "hei! miten menee?" (kanssani samanhenkinen ihminen ei ota yhteyttä sillä tavalla)
Fiksun miehen tulee osata keroa itsestään ilman, että sitä pitää kaivaa hammastikulla. Ja luonne on ihan jotain muuta kuin ihan kiva tavallinen mies.

Missä siis ovat ne oikeasti seuraa etsivät kivat miehet? Kun myöskin kerron, että kaipaan sellaista kaveria, jonka kanssa on mukava olla???

Kovasti kivaa seuraa kaipaava nainen.

0

187

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Et siis vieläkään

        Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
        Ikävä
        51
        2264
      2. Hyvä että lähdit siitä

        Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
        Ikävä
        25
        1068
      3. Aavistatko että moni tietää

        Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
        Ikävä
        82
        982
      4. Yritin saada

        Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
        Ikävä
        11
        914
      5. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

        Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
        Maailman menoa
        54
        883
      6. Onko vielä

        mahdollista nähdä?
        Rakkaus ja rakastaminen
        68
        873
      7. Olisitko mies valmis?

        Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
        Ikävä
        126
        853
      8. Kronikat..

        Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
        Imatra
        10
        783
      9. vieläkin sanoa voin...

        💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
        Ikävä
        22
        763
      10. Täällä istun ja mietin

        Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
        Ikävä
        49
        759
      Aihe