Susanna Hoffs / The bangles

KRISTUS miten upea nainen vielä tänäänkin!!

Miten kukaan voi säilyä noin kauniina!!!!!!!!
2216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Samaa mieltä!

Susanna hoffs on ajattoman kaunis ja vieläpä ottaa oman musiikkinsa tosissaan, eikä ole mikään playback britney pissis.

Äänestä

Ihana mirri!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hoffsman kirjoitti:

KRISTUS miten upea nainen vielä tänäänkin!!

Miten kukaan voi säilyä noin kauniina!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu