Laihduin 17 kg 3:ssa kuukaudessa...

toimii todellakin

siirtymällä VHH-ruokavalioon. Tämä dieetti todellakin toimii ja ei tarvitse nähdä nälkää vaan on mukavan kylläinen olo kun saa syödä rasvaa rauhassa. Luulin sitä ensin huuhaaksi sillä eihän nyt rasvaa syömällä voi laihtua, mutta ihmetys oli suuri kun jo ensimmäisinä viikkoina alkoi lähteä 2 kg per viikko ja myöhemmin tahti on vakiintunut sinne 1 kg per viikko tasolle.

Kokeilkaa ihmeessä jos mikään muut dieetti ei auta.

1

189

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ___________________-

      veijon, kj.mattilan ja antti heikkilän ohjeista räätälöimällä oman kehoni vaatiman ravintokoostumuksen olen pudottanut painoani 60gr päivässä, ilman sanottavaa liikuntaa.

      toisin sanoen VHH on toimiva elämäntapa. päätellen siitä vastustuksen määrästä jota tällä sivustolla,ja muillakin, VHH.ta vastaan kohdistetaan jopa viralliselta taholta ilman perusteita on sanottava thl.n ja muiden suojatyöpaikkojen haltijoiden olevan enemmän kuin paniikissa.

      seuraava pudotus joka pitäisi tehdä suomalaisten terveyden nimissä, olisi pudottaa puskat /fogelholmit/uusituvat/kovaset sieltä yli-ihmismäisestä luulostaan hiilihydraattien autuaaksi tekevästä voimasta, tekemään oikeaa koulutustaan vastaavaa työtä. pois lihottamasta ja sairastuttamasta suomalaisia väärillä ohjeillaan. lääkärit terveyskeskuksiin toihin ja agronomi pääsee varmaan pehtooriksi björn wahlroosin sokerijuurikastilalle.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      96
      4754
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      113
      3912
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      207
      3800
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      101
      2205
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      77
      1964
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      80
      1336
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      132
      1248
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      162
      1226
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1095
    10. En ymmärrä ateisteja!

      Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???
      Ateismi
      477
      1022
    Aihe