WAZZA MIEHETÖN NAIKKONEN??!

Mitä mieltä olette ihmisestä joka on sukupuoleltaan nainen mutta on ollut 30 ikävuodestaan 20 vuotta sinkkuna ja on edelleen Sipoolainen whiskyn kulauttelija?
Sanaristikoita tulee tehtyä...
255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kiirettä on pitäny.

Äänestä

Täh,voiko jo 10 vuotiaan laskea sinkuksi....

Niinhän sitä puhutaan että aina aletaan seurustella vaan aikaisemmin...:D

Ja sopisit kyllä merirosvon vaimoksi,whisky,jaaaarrr!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HÄN INESSÄ kirjoitti:

Mitä mieltä olette ihmisestä joka on sukupuoleltaan nainen mutta on ollut 30 ikävuodestaan 20 vuotta sinkkuna ja on edelleen Sipoolainen whiskyn kulauttelija?
Sanaristikoita tulee tehtyä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu