Tai tunnetko ketään kävijää? Vai onko tämä kuin Seiskalehti, kukaan ei tunnusta tilaavansa, mutta levikki on valtava.
Kävitkö homoparaatissa
7
50
Vastaukset
- Älyn haamu
Harmittaa kun en muistanut mennä pällistelemään niitä friikkejä. Lesbot on lähes aina aivan saatanan rumia ja hölmön näköisiä. Yleensä nuorissa naispareissa toinen osapuoli on sellainen "butchimpi" ruma rekkalesbo ja toinen taas ihan kelvollisen näköinen bi-tyttö. Miksiköhän se joka saa miehiltä positiivista huomiota on niin usein bi eikä lesbo vaikka seksuaalinen suuntautuminen on nykyisen poliittisesti korrektin käsityksen mukaan synnynnäinen ominaisuus?
Lutkamarssia kyllä menen varmasti seuraamaan! - ...
Koska lesboon on turha keskittää yritystään... Se on näet lesbo... Ja sä olet valehdellut älykkyysosamäärästäsi.
- ...
Oli tietenkin palstan viralliselle mongoloidille, Älyn haamulle.
- Älyn haamu
Mutta miksi se kauniimpi nainen on aina bi eikä lesbo?
- kusi sekin
Älyn haamu kirjoitti:
Mutta miksi se kauniimpi nainen on aina bi eikä lesbo?
Bi:llä on "naisellisuusviettejä" ja haluaa näyttää nätiltä naiselta, se toinen ei?
(koetin muuten kerran epähuomiossa iskeä hyvin naissuuntautunutta bi-naista.) - Älyn haamu
kusi sekin kirjoitti:
Bi:llä on "naisellisuusviettejä" ja haluaa näyttää nätiltä naiselta, se toinen ei?
(koetin muuten kerran epähuomiossa iskeä hyvin naissuuntautunutta bi-naista.)Mä taas luulen että naisen seksuaalinen suuntautuminen ei ole niin pysyvä ominaisuus kuin annetaan ymmärtää.
- Älyn haamu
Äo:ni on psykologin toimesta testattu ja olen keskivertoa hieman älykkäämpi. 122 oli tulokseni.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1207081Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1214855L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa634126TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a143424Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7082181Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2521581- 671415
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581398Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j561354Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä221216