Itseäni on mietityttänyt enempi biseksuaalisuus..,itse asian asian salanneena ja siihen kyllästyneenä haluaisin löytää naisen jolle se ei ole ongelma.Ei rakkaus ja seksi vain sen yhden kanssa välttämättä liity toisiinsa,ei perusjaaraus ainakaan naista vaihtamalla nyt niin ihmeellistä ole,kinkympi tietysti eri juttu..:)Nykyisin niin kauheasti vouhotetaan suvaitsevaisuudesta ym mutta ei tuo ainakaan miehen bi.nä olemiseen ole kauheasti ymmärrystä tuonut,ainakaan jos verrataan naisiin ja heidän "tyttötouhuihin"..;),niin,en ole neitimäinen siustajahomppeli vaan miehekäs,kahden lapsen isä,en uusavuton enkä mikään vihervasemmistolainen joka tykkää kaikista kaikella tavalla mutta ei tykkääkkään jos on eri mieltä...:))
"avoin suhde"....
0
156
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2412014- 1881617
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461260Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50972- 40779
- 14770
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30761Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24725Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637
