Halpa sali turusta

universe

Mitkä ovat nykyään turun halvimmat punttisalit?
Ei oikeastaan muita kriteerejä kuin hinta koska olen tyhjätasku :-)

10

8015

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Turuus Önn!

      No varmasti joku kaupungin sali on yksi halvimmista. Jonkun uimahallin yhteydessä yleensä. Mutta tsekkaa www.pakkotoisto.com/forum ja sieltä saliarvostelut. Siellä voi myös perustaa uuden ketjun ja kysellä tuosta. Täältä on turha odottaa fiksua vastausta.. Hyvä että menet salille. Parempaa päätöstä et voi tehdä! Muista treenata oikein ja "kovaa" , että saat tuloksia. Tutustu treeniohjelmiin ja ruokvalioon osoitteessa:

      www.pakkotoisto.com/forum

      Löytyy aloittelijoiden osiot, Treeni, ruokvalio, naisten osio yms. Siellä on stickynä ylhäällä tärkeimmät jutut. Tsemppiä!

    • bodijamppa

      Mene luumu töihin niin saat rahaa.

    • neiti työtön

      Turun seudun työttömillä on kerran viikossa sali käytössä.
      Tosin tuo kerran viikossa taitaa olla sulle liian harvoin , mutta vuosimaksulla 7e, harrastat muutakin lajeja samaan hintaan!

    • köyhä työläinen
    • ansiosidonnainen?

      Saako tuon työttömien liikuntakortin, jos saa ansiosidonnaista työttömyysturvaa?

      • Tyätö

        ansiosidonnainen, hei. Täällä toinen samanlainen.

        Saa liikuntakortin, mulla on semmoinen. Tai se on oikeastaan liikuntaranneke, millä pääsee kaikkiin kuntoilupaikkoihin, Kupittaan urheiluhalille sekä Impivaaran uimahallin kuntosalille, jossa aivan uudet laitteet ja kaksi salia. Ja tietenkin kaikille uimahalleille ja maauimaloihin. Se piipataan portilla ja se toimii kaappien avaimena. Se maksaa tosiaan sen 25e/6kk.

        Ranneke itsessään maksaa 7e eli 32e yhteensä on aloitus per 6kk.


    • Jos hakee OIKEITA saleja, ni halvimmasta päästä Turussa lienee M-clubi (Vähäheikkiläntie 56 c, 3.krs).

      Kk-maksu miehille 35€
      Kk-maksu naisille 23€
      kertamaksu 5€
      Vuosikortti miehille 300€ (en muista mitä se on naisille...)

      Ja avainkortilla kulku 24/7.

    • Hempsu1

      Tää ketju on jo vanhentunut, mutta tammikuussa avaa Turussa GoGo Express Skanssi 18€/kk. Uusi halpa kuntosali. Ei paha! :)

      • Hempsu1

        siis 2014:)


    • Anonyymi

      Fitness24seven

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      120
      4929
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      43
      4660
    3. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      52
      4427
    4. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      69
      3988
    5. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      85
      3414
    6. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      67
      3289
    7. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      152
      3271
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      17
      1602
    9. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1531
    10. Jos sulla ei olis ollut tunteita

      Tuskin olisit reagoinut niin voimakkaasti, mies? Vai oliko vetäytymiseen jokin muu syy kuin luulit ettei mua kiinnosta?
      Ikävä
      129
      1160
    Aihe