Olen nelikymppinen mies ja poikuus on tallella, mutta tilanteeseen on tulossa muutos, aion mennä maksullisen naisen " hoiviin" ja hänen kanssa sitten olla sillai.
Maksullisen naisen kanssahan " homma" on hoidettava, koska ilmaispillua ei ole minulle saatavilla, vaikka olen siisti, terve ja aivan normaalin näköinen sekä asiallisen käytöksen omaava.
Saas nähdä minkälaista se naiminen oikeasti on, koska asiaa on tähän ikään tullut paljonkin mietittyä ja naimisesta on muotoutunut ennakkokäsitys joka pohjautuu pornolehtiin, seksivideoihin ja kuulopuheisiin.
Nähtäväksi jää oliko ennakkokäsitys väärä ja onko se seksi sitten niin nautinnollista kun annetaan ymmärtää.
Kohta lähtee poikuus!
5
174
Vastaukset
- FF
Hyvä. Vihdoinkin joku on valmis tekemään jotain asian hyväksi eikä vain ruikuta. En varmaan ole ainoa, jota kiinnostaisi sitten myös kuulla oliko se sellaista kuin olit kuvitellut.
- krokkrok
muista kysyä äidiltä lupa
- Sir Von Baughen
niiii,minkä luet itse syyksi ettei sinulla ole ollut parisuhdetta tms.
Koska,jos olen sitä mieltä että jos on siistin näköinen,saa suun auki eikä sieltä tulee mitään kauheeta tuubaa niin kyllä saisit varmasti jonkun naisen itsellesi.
Sitä kun joskus katsoo minkänäköiset 50v miehet löytävät seuraa niin huh huh.
Mutta,kai sitten näillä miehillä on tarpeeksi itseluottamusta ja tarve saada panoa että onnistuvatkin siinä.- Kohta lähtee!
Niin, kyllähän " jonkun naisen" mies kun mies saa jos ei ole kovin tarkka laadusta, mutta tilanne on sellainen ettei tällä iällä ole enää kovinkaan paljoa vapaana lapsettomia naisia ja mihinkään uusioperhe viritelmiin minä en sekaannu millään tavoin.
Tähän on tultu koska sosiaalinen elämäni on ollut aina hiljaista ja olen myös täysraitis joka jo yksistään on tie yksinäisyyteen - olen joskus lukenut jostakin että absolutismi on sosiaalinen itsemurha ja sitä se on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648