Hyvä asia on ainakin...

Samuli3

Hyvä asia on,
että nainen joka pitää sellaisesta miehestä kuin minä ei voi pitää samaan aikaan:

pienistä tummatukkaisista usein ulkomaalaisista miehistä, miehistä jotka ovat röyhkeitä ja pysäyttävät joka ikisen naisen kadulla jonka kanssa haluavat seksiä ja sanovat jotakin lipevää saadakseen sitä.

Hyvä asia on että: Nainen joka pitää minusta on liian älykäs ollakseen ymmärtämättä, että tumma pieni tumma gigolon näköinen mies joka käyttäytyy kuin gigolo on yksinkertaisest gigolo,

roisto, epärehellinen, uskoton ja että mies on yhtä lipevä jokaisen naisen kanssa jonka kanssa haluaa seksiä.

Huono asia on, että niitä naisia jotka pitävät kaltaisistani rehellisistä, uskollisista, raittiista, kunnollisen rehellisen näköisistä vaaleahkoista suomalaisesta suurikokoisista miehestä on niin vähän.

Suurin osa naisista haluaa gigolon ja roiston näköisen miehen itselleen, jonka nainen muokkaa sitten uskolliseksi ja kunnolliseksi itselleen.

Jos nainen viihtyy pienten tummien miesten kanssa (esim. latinomiesten kanssa) on se minulle selvä merkki siitä,
että naiset eivät pidä kaltaisistani miehistä jotka ovat rehellisiä uskollisia raittiita ja kunnollisia ja ovat myös sen näköisiä.

Heihin ei kannata ruutia tuhlata, jo sen takia että nämä naiset ovat usein äärettömän tyhmiä ja sinisilmäisiä koska antavat itseään kusettaa.

4

60

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ottakaa joku

      Iso vaalee on edelleen vapaana.... eikö ketään kiinnosta? Tarjolla hyvillä ominaisuuksilla varustettu inttämiskykyinen ja periksiantamaton suominuija.

    • DorkaM

      Miltä näyttää uskollinen, raitis ja kunnollinen mies?

      • FF

        Muistaakseni 193 cm pitkä ja pyöreäkasvoinen mutta ruumiinrakenteeltaan hoikka tai normaali. Hyvin vaalea.


    • tumma nussija

      Se on kyllä kieltämättä kummallista miten näillä 170cm ulkomaalaisilla miehillä käykin niin hyvä flaksi suomen baareissa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin Ilkka Kanerva kuoli?

      Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti
      Maailman menoa
      281
      17958
    2. Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."

      Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist
      Kotimaiset julkkisjuorut
      24
      5730
    3. Ilkka kanerva

      Ilkka Kanerva kuollut 74v
      Turku
      133
      2662
    4. Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."

      Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar
      Kotimaiset julkkisjuorut
      17
      2197
    5. Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä

      Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa
      Maailman menoa
      337
      1805
    6. Pikkaraiskan puhelut

      Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      1063
    7. Ilkka Kanerva on kuollut

      74-vuotiaana.
      Maailman menoa
      59
      976
    8. Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen

      Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto
      Maailman menoa
      33
      961
    9. Sofia Belorf ja Sonja Aiello

      Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      45
      958
    Aihe