Miksi naiset rakastuvat renttuihin

Mikä teitä suomalaisia naisia oikein vaivaa?Minä olen kunnollinen mies,rehellinen,hellä luotettava ja ihan hyvän näköinenkin,fiksu ja tyylikäs.Silti en kelpaa.Onko teillä niin voimakas itsetuho vietti,että täytyy olla vaarallinen mies,joka pelaa pelejä ja valehtelee ja on uskoton.Minä olen saanut teistä tarpeekseni ja suuntaan nyt katseeni kohta Aasiaa.Siellä on kunnon naisia,jotka arvostaa vilpitöntä kunnon miestä.
6200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Enpä tiedä mikä vaivaa, ehkä olet etsinyt vääristä paikoista. Toivottavasti aasiasta löydät etsimäsi.

Äänestä

Jaa-a tottahan tuo jossain määrin on,mutta vain osa naisista,toiset kyllä tajuavat ottaa kiltin rauhallisen miehen (en kuulu heihin)
olen itsekin niin jääräpäinen,ettei kukaan perus tallaaja kestäisi olla mun kanssa,enkä jostain syystä kiinnostu kunnollisista miehistä...ei siihen ole mitään järkevää syytä.
mulla vaan on tarve elää niin täysillä ja kiihkossa,ettei monikaan sitä pitkään jaksais,paitsi mun valitsemani miehet,jotka elävät kiihkeinä myös väärään suuntaan....Eli päässä vikaa,enkä aluksi tod tiedä millaisia renttuja he ovat,ehkä tässä joskus voi joutua jo hankkimaan aivot ja avata silmänsä.että voi elää onnellisesti jonkun kunnollisen miehen kanssa,ilman suurempaa stressiä.
Ai niin ja mieheni eivät ole olleet tummaihoisia, eikä heitä ole ollut kuin kolme,siis koko elämäni aikana,en harrasta itse mitään irtosuhteita..

Äänestä

Ne jännittäviin miehiin retkahtavat ovat alemman tason naisia jotka yleensä päätyvät yksinhuoltajiksi lähiöihin ja muutenkin pilaavat elämänsä. Olen itsekin pannut niitä kolmekymppisiä jotka siinä iässä yrittävät epätoivoisesti löytää kunnollisen miehen jonka kanssa perustaa perhe. Not. Pesää niiltä saa kuitenkin helposti kun ne tekee kaikkensa jotta ne kelpaisi, hanuriinkin olen niitä pannut.

Suomessa jokainen on oman elämänsä seppä joten ne naiset ei säälitä yhtään.

Äänestä

hoho,voi elämä!!
eikö tekstistäni jäänyt päähäsi,en harrasta irtosuhteita,en edes vaikka olisin sinkku!!
sinun tyyliisistä miehistäsi tarjontaa kyllä on joka suunnasta aina ollut,oli sinkku tai ei! Minulla ei ole mitään tarvetta hankkia miestä itselleni väkisin,vaikka eroaisin tai olisin joskus yh.
Pärjään ihan omillani,olen aina pärjännyt.
Kiitos vain tuosta alemman tason nais jutusta,toivottavasti en ikinä törmää sinuun URPO!! Luuletko,että tekstisi sai sinut näyttämään joltain muulta,kuin pahimmalta rentulta,mitä ikinä olen eläessäni tavannut!
Tuliko mieleesi,että myös naiset voivat haluta sinulta vain seksiä ;)!!!
rehvastelet jollain hanuri jutuilla,woou,etkö ole kuullut ikinä parisuhteesta,ihan kunnon vaimon kanssa,jossa voi harrastaa miten päin vain ja mihin vain,kannattaisi sunkin lopettaa toi sinkkuilu iässäsi tai pettämästä vaimoasi..riippuen nyt mihin kastiin kuulut.
Eikä tarvii sääliä!!Kato elämä on...

Äänestä

Semmosia naiset on joskus. Siis olen itsekin nainen, mutta minulla on hyvä mies vaikka onkin ulkkis! Ehkä tällöin sinun kannattaa suunnata katse kohti Aasiaa. Miksi ei? :)

Äänestä

ai sulla on kokemusta!! ;D

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kunnon mies kirjoitti:

Mikä teitä suomalaisia naisia oikein vaivaa?Minä olen kunnollinen mies,rehellinen,hellä luotettava ja ihan hyvän näköinenkin,fiksu ja tyylikäs.Silti en kelpaa.Onko teillä niin voimakas itsetuho vietti,että täytyy olla vaarallinen mies,joka pelaa pelejä ja valehtelee ja on uskoton.Minä olen saanut teistä tarpeekseni ja suuntaan nyt katseeni kohta Aasiaa.Siellä on kunnon naisia,jotka arvostaa vilpitöntä kunnon miestä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu